Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LİPOCRYO İLE DONDURUN VE KURTULUN!

Lipocryo ile Dondurun ve Kurtulun!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.03.2011 - 12:33 | Son Güncelleme:

Daha güzel bir vücut için Lipocryo!

LIPOCRYO ile soğutarak ve acısız bir şekilde yağlarınızdan kurtulmak artık mümkün! Tek seansla hayalinizdeki vücuda sahip olabileceksiniz. Diyet ve egzersiz yapmadan bölgesel fazlalıklardan kurtulabileceksiniz.

Sabahları aynadan, yazın sahilde etrafınızdan kendinizi saklamak mı istiyorsunuz? İçine girmenize rağmen o çok sevdiğiniz pantolonu yan simitler fırlıyor diye dolabınızın üst rafında mı bekletiyor sunuz? Ya o çok paralar vererek aldığınız siluetinizi ortaya çıkaran gömleğiniz, bir türlü yok edemediğiniz bölgesel yağlarınıza kurban mı gidiyor.

Artık bir “Oh!” çekme zamanı. Artık Lipocryo zamanı. Sorun tüm diyet ve egzersizlere direnen yağlarınız ise; çözüm Lipocryo yönteminde saklı. Bölgesel incelme hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı.

Hedef, Yağ Dokuları!

Lipocryo, 2011 yılının en gözde teknolojisi olarak kadın ve erkek herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir tedavi yöntemi. Günümüzde uygulanan tüm bölgesel incelme yöntemlerinin aksine Lipocryo ile sonuçlar çok daha kısa zamanda görülüyor. Isı ve ses dalgaları aracılığıyla yapılan eski usül yağ kırma operasyonlarının etkinliği ve sağlık açısından uygunluğu tartışıla dursun, Lipocryo’nun hedef yağ dokusunu vakumladığı ve uygulama başlığının içine hapsederek dondurduğu yeni yöntemi sayesinde vücutlar sağlıkla şekilleniyor. Kolay, hızlı, acısız ve sağlıklı bir yöntem olarak şimdiden Avrupa’da birçok seçkin merkezde uygulanmaya başlayan, olumlu sonuçlarıyla adını duyuran Lipocryo, sizi kendinize ait hissetmediğiniz tüm fazlalıklardan kurtarmaya aday.

Lipocryo, vakum özelliği ile sadece hedef yağ dokusunu kavrayarak - diğer çevre dokulara zarar vermeden - uygulama başlığının içine hapseder ve seçici krio-teknolojisi sayesinde kontrollü olarak o bölgenin ısısını alır, böylece soğuğa karşı hassas olan doymuş yağ hücrelerinin elimine olmasına yardım eder. Yüksek teknolojisi sayesinde bölgesel incelmeye yepyeni bir yaklaşım getiren Lipocryo uygulanılan bölgenin deforme olmasını da engeller. Lipocryo ile bölgesel incelme saatlerinizi dahi almıyor, ideal vücut artık hayallerde kalmıyor.

Yayın tarihi: 09.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

bölgesel zayıflamada etkili süper yöntem desenize

19.03.2011 21:20:14 gülşah kaplan