Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LE GRAND BLUE İLE OKYANUSUN DERİNLİKLERİNE YOLCULUK

Le Grand Blue ile okyanusun derinliklerine yolculuk
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.07.2014 - 16:20 | Son Güncelleme:

Okyanusun derinliklerini yansıtan takılar yazın enerjisiyle birleşiyor.

Sıra dışı kadınların mücevherde tercihi olan Roberto Bravo, okyanusun derinliklerinden ilham alarak hazırladığı Le Grand Blue Koleksiyonu’nu mücevher sevenlerin beğenisine sunuyor. Roberto Bravo, Le Grand Blue Koleksiyonu ile kadınları, içinde binlerce canlıyı ve doğanın en güzel renklerini barındıran okyanusun derinliklerine yolculuğa çıkarıyor.

Her koleksiyonu ile sıra dışı tasarımlara imza atan Roberto Bravo, okyanusun derinliklerinden ilham alarak hazırladığı Le Grand Blue Koleksiyonu ile sıra dışı kadınları okyanusun renkli derinliklerine götürüyor. İçinde binlerce canlıyı ve doğanın en güzel renklerini bulunduran derinlikler Roberto Bravo tasarımlarında yeniden hayat buluyor. Tasarımlar arasında bulunan yosun, balık, mercan figürlerinin yer aldığı koleksiyon kadınların Yaz sezonunda vazgeçilmezi oluyor.

Berrak ve temiz düşünceleri simgeleyen safir, aşkta bağlılığı ve eşsizliği gösteren inci, ruhsal duyguları güçlendiren mercan taşları ile hazırlanan, okyanusun derinliklerini yansıtan kolye, bileklik ve küpeler yazın enerjisiyle birleşiyor.

Yayın tarihi: 01.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.