Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JOHNSON'S BABY YAĞ BU SEFER SENİN İÇİN!

Johnson's Baby Yağ bu sefer senin için!
PAYLAŞIM
 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız
01.04.2015 - 16:30 | Son Güncelleme:

Johnson’s Baby Yağ ile güzelliğin en önemli göstergelerinden biri olan güzel, ipeksi ve parıldayan bir cilde sahip olun.

Güzelliğin en önemli göstergelerinden biri de güzel, ipeksi ve parıldayan bir cilttir. Güzel cildin en önemli sırlarından biri ise düzenli olarak, her banyodan sonra ıslak cilde uygulanan Johnson’s baby yağ. Bebeksi yumuşaklıkta bir cilde kavuşmak hiç de zor değil...

Islak cilde uygulandığında kuru cilde uygulanan pek çok krem ve losyona göre, cilde 10 kata kadar daha fazla nemi hapseden Johnson’s baby yağ, 3 kolay adımda bebeklerinki gibi ipeksi yumuşaklıkta, ışıldayan bir cilt kazandırır. İşte bebek cildi yumuşaklığında bir cilt için günlük bakım rutinine rahatça eklenecek 3 kolay adım;

 • Islan 
 • Yağlan- Kurulanmadan ıslak cilt üzerine uygulayın
 • Kurulan - Cildinizin ıslaklığını havlu ile nazikçe alın

Bayanların 70 yılı aşkın bir süredir cildini nemlendirmek için kullandıkları Johnson’s baby yağ’ın, etkisi ilk kullanımdan itibaren hissedilir.

Cilt kuruluğu ile başa çıkmak için 10 Kat daha fazla nem

Farkında olmadan her gün sürekli karşılaştığımız koşullar cilt bariyerimizi zedeleyerek cildimizi kurutur: Özellikle sıcak su ile yapılan banyo, ciltteki doğal yağları yok eder. Günlük program içinde işe, okula veya sokağa çıkılmasını gerektiren yerlere doğru yolculuk yaparken, şehrin kiri ve havası gözenekleri tıkar. Gün boyu bulunulan kapalı mekanlarda ise gerek ısıtma ve gerekse havalandırma cilt bariyerine zarar verir. Her gün tekrarlanan bu savaş sonunda cilt bariyeri gitgide daha fazla zarar görür ve kurur. Bu nedenle günlük olarak cildi nemlendirmek gerekir. Johnson’s baby yağ sadece 3 kolay adımda, 10 kata kadar daha nemli bir cilde kavuşturur.

Annelerin hem bebekleri hem kendileri için güvenle kullandıkları Johnson’s baby yağ, ülkemizde, Johnson’s baby Yağ (klasik), Johnson’s baby Bedtime yağ, Johnson’s baby Aloe Veralı, Johnson’s baby Papatya Özlü ve Sprey Yağ’(klasik sprey) dan oluşan çeşitleriyle mükemmel bebek cildi yumuşaklığına ulaşmak isteyenler için satışa sunuluyor.

Bebeksi cilt güzelliğinin sırrı Johnson’s Baby Yağ’dan hayatı kolaylaştıran ipuçları:

 •  Johnson’s baby yağ ıslak cilde uygulandığında kuru cilde uygulanan pek çok krem ve losyona göre, cilde 10 kata kadar daha  fazla nemi hapseder. Ciltteki bebeksi yumuşaklık ve parlaklık ilk günden itibaren farkedilir.
 •  Yara bandını acısız çıkartmaya yardımcı olur. Johnson’s baby yağı bandı çıkartmadan önce bandın kenarına uygulayın,  yapışkanı yumuşatan Johnson’s baby yağ, bandın kolayca çıkmasını sağlar.
 •  Manikür – pedikür suyuna az miktarda damlatılan Johnson’s baby yağ, el ve ayaklardaki ölü derilerin yumuşamasına yardımcı  olur, işlemi kolaylaştırır.
 •  Johnson’s baby yağ, hamilelik süresince gerginleşen karın bölgesinin esnek ve yumuşak kalmasını sağlar.
 •  Düzenli uygulandığında 10 kata kadar cildi nemlendiren Johnson’s baby yağ, cildin esnekliğini artırır; hızlı kilo alıp verme ile  ciltte oluşabilecek çatlaklara karşı önlem olarak kullanılabilir.
   
Yayın tarihi: 01.04.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.