Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖĞÜSLER İÇİN DERİNLEMESİNE BAKIM ZAMANI

Göğüsler için derinlemesine bakım zamanı
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.04.2014 - 10:32 | Son Güncelleme:

St Herb Göğüs Spreyi ile Tayland’dan gelen mucize şimdi sizlerle…

Yaz yaklaşırken hem göğüslerinizi forma sokmak hem de harika bir kokuya sahi olmak istemez misiniz? St Herb Göğüs Spreyi ile daha formda göğüslere kavuşabilirsiniz.

St|herb göğüs bezlerinde bulunan hücre yenilenmesini etkileyerek göğsün sıkılaşmasını, dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlayan eşsiz bir üründür. Pueraria Mirifica bitki özlerinden elde edilen fito-östrojenler sayesinde göğsün dış tabakasındaki dokuların derinine kadar ilerleyerek hücre yapısını hazırlayıp göğsün sıkılaşmayı kabul etmesi için gerekli ortamı sağlar.

St|herb Göğüs Spreyi göğsün form kazanmasını sağlarken uzun vadeli korumada destek vererek, aynı zamanda göğüslerinizi dikleştirirken kırışıklıkların, hızlı kilo alıp verme, doğum ve emzirme sonrası oluşmuş çatlakların giderilmesinde ve göğüslerde meydana gelmiş form bozukluğunu düzeltmekte yardımcı olur ve benzersiz kokusu ile size kendinizi özel hissettirir.

Sprey formatında olması ürünün uygulandığı an derine nüfuz etmesini sağlayarak göğüslerde dikleşme gerçekleştirir. Göğüs bakımı denildiği zaman kullanılması tavsiye edilen ürünlerin başında gelmektedir. 

Yayın tarihi: 10.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.