Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

COLD FACE MUCİZESİ!

Cold Face mucizesi!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Ünlü kozmetik markası Luis Bien kış bakımı için mucizevi bir ürün satıyor. Aloe Vera, Beyaz Dut, Çam kabuğu ve Orman Sarmaşığı özleri ile sorunlu bölge tarafından, emilerek ciltteki problemlerinizi çözmenizde katkıda bulunacak olan Cold Face yani buz maskesi.

Cold Face, dondurularak kullanıldığı için ciltte soğuma meydana getirir ve bu sayede sorunlu bölgede oksijen miktarı artar. Cold Face, ciltte oluşan kuruma, sivilce, akne gibi problemlerinizi gidermenizde yardımcı olur. Cold Face buz etkisi ile kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur.

6 ay sürekli kullanımda çok daha gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

LUIS BIEN COLD SELÜLİT

Luis Bien tarafından yine kış bakım ürünlerinden olan Cold Selülit, tamamen selülit gidermede yardımcınız olacak. Yine buz kalıplarının içerisinde bitkisel selülit düşmanı birçok bitki özü mevcut. 

Çam Kabuğu, Beyaz Hardal, Duvar Sarmaşığı, Aloe Vera gibi doğanın mucizesi bir çok sihirli karışımı buzların içinden eriterek selülitli bölgelerinize uygulayabilirsiniz. Yine 6 ay gibi düzenli kullanımda kan dolaşımınız hızlanacak ve buzun içerindeki bitkisel maddeler sayesinde, kadınların en büyük kabusu olan selülitlerin azalmasında çok etkili olacak.

Cold Selülit ile yaza girmeden önce kış bakımınızı mutlaka düzenli yapın. Luis Bien ürünlerine yine internet üzerinden Luis Bien olarak yada bütün seçkin eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Yayın tarihi: 07.12.2016
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Engel olma bırak yapsınMucizenin GünlüğüFerda Saraçoğlu

Engel olma bırak yapsın

Siz çocuğunuza yapma etme dediğiniz için o merakını yenmekten vazgeçmeyecektir.Devamı >
Güneş gözlüğü deyip geçmeyin!Güzellik SırlarıYasemin Fatih Amato

Güneş gözlüğü deyip geçmeyin!

İyi gözlükler biraz pahalı olabilir, ama inanın bunun bedeli, katarakt ameliyatıyla da, estetik ameliyatlarla da mukayese edilmez.Devamı >
Göğüs büyütme estetiği mutlu ediyor!İnsan HeykeltraşıGüncel Öztürk

Göğüs büyütme estetiği mutlu ediyor!

Meme büyütme estetiği geçirenlerin büyük bir çoğunluğunun cinsel yaşam memnuniyetinde genel bir artış görülür.Devamı >
Öpüşme ile bulaşan hastalıklarAğız ve Diş SağlığıMerih Keçe

Öpüşme ile bulaşan hastalıklar

Araştırmalar öpüşmenin stresi ve kaygıyı azalttığını ve mutluluğu arttırdığını ortaya koyuyor ancak gelin görün ki öpüşme her zaman o kadar masum olmayabilir.Devamı >