Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

COLD FACE MUCİZESİ!

Cold Face mucizesi!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.12.2016 - 16:04 | Son Güncelleme:

Ünlü kozmetik markası Luis Bien kış bakımı için mucizevi bir ürün satıyor. Aloe Vera, Beyaz Dut, Çam kabuğu ve Orman Sarmaşığı özleri ile sorunlu bölge tarafından, emilerek ciltteki problemlerinizi çözmenizde katkıda bulunacak olan Cold Face yani buz maskesi.

Cold Face, dondurularak kullanıldığı için ciltte soğuma meydana getirir ve bu sayede sorunlu bölgede oksijen miktarı artar. Cold Face, ciltte oluşan kuruma, sivilce, akne gibi problemlerinizi gidermenizde yardımcı olur. Cold Face buz etkisi ile kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur.

6 ay sürekli kullanımda çok daha gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

LUIS BIEN COLD SELÜLİT

Luis Bien tarafından yine kış bakım ürünlerinden olan Cold Selülit, tamamen selülit gidermede yardımcınız olacak. Yine buz kalıplarının içerisinde bitkisel selülit düşmanı birçok bitki özü mevcut. 

Çam Kabuğu, Beyaz Hardal, Duvar Sarmaşığı, Aloe Vera gibi doğanın mucizesi bir çok sihirli karışımı buzların içinden eriterek selülitli bölgelerinize uygulayabilirsiniz. Yine 6 ay gibi düzenli kullanımda kan dolaşımınız hızlanacak ve buzun içerindeki bitkisel maddeler sayesinde, kadınların en büyük kabusu olan selülitlerin azalmasında çok etkili olacak.

Cold Selülit ile yaza girmeden önce kış bakımınızı mutlaka düzenli yapın. Luis Bien ürünlerine yine internet üzerinden Luis Bien olarak yada bütün seçkin eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Yayın tarihi: 07.12.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.