Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

COCA-COLA LİP SMACKER

Coca-Cola Lip Smacker
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.04.2011 - 11:10 | Son Güncelleme:

Dudaklarda kokteyl tadı...

Gerçek Kozmetik tarafından Türkiye’ye getirilen, Coca-Cola Lip Smacker Collection, dudaklarda bıraktığı orijinal tatlarla genç kızların vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Coca-Cola Lip Smacker Collection, “Fanta Çilekli” ile de baharın tazeliğini yaşatıyor.

Gençlerin en çok sevdiği içeceklerin tatlarını dudaklara taşıyan Coca-Cola Lip Smacker’ın çeşitlerinden birini deneyen, diğerlerini de deneme ihtiyacı hissediyor. Çeşitler arasından seçim yapamayan ve değişik tatları dudaklarında hissetmek isteyenler ise Coca-Cola Lip Smacker ile yeni bir modanın öncülüğünü yapıyor.

İster, Coca-Cola üzerine Fanta’yı sür, ister Fanta üzerine Sprite... Modanın gerisinde kalmak istemiyorsan sen de kendi kokteylini kendin yarat!Kullanımı pratik, eğlenceli ambalajıyla da ilgi odağı olan Coca-Cola Lip Smacker; orijinal kokusu ve tadı ile cezbederken, dudakları soğuktan, rüzgardan ve güneşten de koruyor. 

Yayın tarihi: 13.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.