Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CLC KREM İLE 90 SANİYEDE DEĞİŞEN BAKIŞLAR!

CLC krem ile 90 saniyede değişen bakışlar!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.11.2015 - 17:22 | Son Güncelleme:

Stil ve Moda Danışmanı Hakan Öztürk’ün geliştirdiği “CLC Eye Bag Removal Cream” ile kadınların korkulu rüyası gözaltı torbaları ve halkalar artık tarih oluyor.

Hakan Öztürk’ün hem ürün hem de marka için yürüttüğü kreatif danışmanlık ile birlikte piyasaya sunulan “CLC” krem; kristal içeriği sayesinde, 90 saniye gibi kısa bir sürede gözaltı torbaları, halkalarını ve buna bağlı ortaya çıkan yorgun ifadeyi mucizevi bir etkiyle yok ediyor.

GÖZALTI TORBALARINI GİDERİYOR

Yarattığı anlık etki ile kadınlar kadar erkeklerin de ilgisini çekecek olan CLC, düzenli kullanılması halinde içeriğindeki tedavi edici moleküller etkisiyle de gözaltı torba ve bantlarının giderilmesine yardımcı oluyor.

HER CİLT TİPİNE UYGUN

Her cilt tipine uygun olarak geliştirilen, içindeki etken maddelerin alerji testleri tamamlanmış ve 6 ay gibi bir ön deneme sürecinden geçen “CLC Eye Bag Removal Cream”, yarattığı anlık etki sayesinde kozmetik sektöründe yeni bir dönemi hedefliyor. Markanın gelişen diğer dermo - kozmetik ürünleri de tıpkı bu üründe olduğu gibi 1,5 dakikada en etkili sonucu almaya odaklı üretiliyor.

CLC

Yayın tarihi: 18.11.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.