Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

CİLTTE YENİLENME ÇAĞI

Ciltte yenilenme çağı
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.04.2014 - 17:15 | Son Güncelleme:

Vaseline, onarıcı gücü sayesinde cildimize hak ettiği değeri vermemizi sağlıyor.

Vaseline, onarıcı gücü sayesinde cildimize hak ettiği değeri vermemiz ve cildin mucizesini fark etmemiz için, 1870 yılında keşfedilmiş Vaseline Nemlendirici Jel’i sunuyor.

Cildimizi uzun zamandır tanıyan ve koruyan Vaseline’in üçlü saflaştırma yöntemi ile geliştirdiği Nemlendirici Jel’i cildimizin ihtiyacını anlayarak, etkili koruma ve nemlendirme sağlarken, aynı zamanda cildin üst katmanlarının onarılmasına yardımcı olarak cildin kalitesini gözle görünür derecede arttırır. Kuru cildi onarmak için en etkili nemlendirici ve yumuşatıcı olan Vaseline Nemlendirici Jel, cildimiz için en güvenli, tahrişe en az neden olabilecek maddelerden biri olarak bilinmesi ile nesilden nesile sağlıklı ve bakımlı bir cilt arayışında olanların hayatlarının bir parçası haline gelecek.

Vaseline mucizesi

Vaseline Nemlendirici Jel, kuru cildin nemlendirilmesine ek olarak problemli cilt bölgeleri, yara bakımı, pişikler, dudak bakımı ve cilt bakımı için kullanılması ile tek elden dolu dolu bakım sağlayarak hayatımızın vazgeçilmezi olacak.

Naturel Dokunuş: Vaseline Nemlendirici Jel Original

Vaseline Original, eşsiz formülü ile cildimizi doğal yapısına uyumlu bir şekilde nemlendirerek onarılmasına yardımcı olurken, cildimizi yumuşacık yaparak sağlıklı görünen bir dokuya kavuşmasını sağlıyor.

Ciltte yenilenme çağı

Yayın tarihi: 08.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.