Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CİLDİNİZİ NEUTROGENA VÜCUT YAĞI İLE NEMLENDİRİN

Cildinizi Neutrogena Vücut Yağı ile nemlendirin
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.07.2014 - 14:20 | Son Güncelleme:

Susam özlü yağ ile duştan sonra cildinize nemi hapsedebilirsiniz.

Uzun süre güneşe maruz kalmak ya da çok sık klimalı ortamlarda bulunmak cildinizi kurutabilir. Yaz sıcakları sadece sizi susatmaz, cildinizi de susuz bırakır ve kurutur. Cildinizi bu susuzluktan Neutrogena Vücut Yağı kurtaracak.

Susam tohumlarından üretilen, susam yağı içeren Neutrogena Vücut Yağı’nın birkaç damlası bile banyodan veya duştan sonra uygulandığında, yoğun olarak nemi cilde hapseder. Ciltte ipeksi bir yumuşaklık ve pürüzsüz bir his bırakır. Mükemmel bir antioksidan olan ve yıllardır cilt bakımında kullanılan susam tohumlarından üretilmiş susam yağı içeren Neutrogena Vücut Yağı, eşsiz formülü ile özellikle kuru ciltler için çok faydalıdır. Hafif formu sayesinde yapışkan his bırakmaz. Cildi nemlendirmek ve kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklara karşı korumak için kullanılabilir.

Neutrogena Vücut Yağı, duştan sonra cilt hala nemli iken tüm vücuda uygulanır ve bir havlu ile hafifçe kurulanır ya da banyoda küvete doldurulan suya eklenerek, cildi yumuşatmak için de kullanılabilir.
 

Yayın tarihi: 21.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.