Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BRAUN SİLK-EPİL 5 İLE EKSTRA YUMUŞAKLIĞA KAVUŞUN

Braun Silk-epil 5 ile ekstra yumuşaklığa kavuşun
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.01.2016 - 10:37 | Son Güncelleme:

İstediğiniz elbiseyi her zaman giyme fırsatına kavuşmak için Silk-épil 5 size uzun süre kalıcılığını koruyan pürüzsüz bir cilt sunuyor...

Güzellikle modayı birbirinden ayrı düşünemeyen ve epilasyona yeni başlayan kadınları Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru ile henüz tanışmadınız mı?

Kusursuz tenini “hayat kurtaran” elbiselerin ardına saklayan kadınları yüreklendirecek ve onlara risk alma cesareti verecek Silk-épil 5 Islak ve Kuru, epilasyona yeni başlayan kadınlara özgür olmanın inceliklerini öğretiyor. Dört haftaya kadar süren pürüzsüz cildin özgürlüğünün tadını Braun Silk-épil 5 ile çıkarın.

HER AN GÜZEL VE BAKIMLI OLMAK İSTEYEN KADINLAR İÇİN

Yeni trendleri denemek isteyen fakat bir türlü gerekli öz güveni kendinde bulamayan kadınlar, Braun Silk-épil epilatör ürün çeşitleriyle özgürleşmeye devam ediyor. Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru her an güzel ve bakımlı görünmenin önemine inanan kadınlara özgüvenlerinin farkına varma ve her gün yeni bir tarz deneme imkanı sunuyor. Islak ve Kuru özellikli, en sofistike ve en etkili seriler olan Silk Epil 9 ve 7 ‘den sonra, artık Silk Epil 5’te de Islak ve Kuru özelliği ile yepyeni bir seri olarak kadınların hayatına  giriyor. Epilasyona yeni başlayan genç kadınlar için tasarlanan ürün, ekstra yumuşak bir deneyim yaşanmasını sağlıyor ve ıslak kullanımı sayesinde suda epilasyonu mümkün kılarak acı hissini azaltıyor.

silk epil

EKSTRA YUMUŞAK DENEYİM...

Epilasyona yeni başlayanlar için ekstra nazik deneyim sunan Braun Silk-épil 5, hem kuru hem de su atında kullanıma uygun. Ürün, masaj silindir aksesuarıyla teninizi canlandırırken, düzenli kullanıldığında epilasyon acısını ortadan kaldırıyor.

Kum tanesi kadar kısa tüyleri (0.5 mm) hassas bir şekilde alan ve dört haftaya kadar uzun süren süper pürüzsüz bir cilt yüzeyi elde etmenizi sağlayan Braun Silk-épil 5, bir sonraki epilasyona kadar bekleme sorununu da yok ediyor.

braun


Yeni kaymayı önleyici kavrama noktası ile su altında da kontrolü kolaylaştıran Baun Silk-épil 5, vücudun tüm hatlarına erişmeye yarımcı olan eşsiz yakın temas başlığıyla tasarlandı. Siz de ihtiyaç duyduğunuz pürüzsüzlüğü teninizde yakaladıktan sonra gardırobunuzu özgür bırakın ve tarzınızı güvenle değiştirin.
 

Yayın tarihi: 04.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.