Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAKIMLI BİR CİLDİN SIRRI: SEBİ SİMYACI

Bakımlı bir cildin sırrı: Sebi Simyacı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.11.2016 - 17:31 | Son Güncelleme:

Türk Mucit Şebnem Özen tarafından kurulan Sebi Simyacı ürünleri “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren doğal ürünleri ile güzelliğine önem veren kadınların yeni gözdesi...

Sebi Simyacı’da; Sebi İxir Leke Kremi, Sebi İxir Akne Kremi, Sebi İxir Acil Bakım Kremi, Sebi Su, Sebi Ala ve Sebi Simyacı ürünleri yer almaktadır.

SEBİ İXİR LEKE KREMİ:

 Sebi İxir Leke Kremi ödüllü, dünya patentli formülüyle ciltteki lekeleri cildi yormadan ve yıpratmadan gidermeye yardımcıdır. Ürün güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, çilleri ve kararmaları gidermeye yardımcıdır. Sebi İxir Leke Kremi nem sağlamakta, cildi çevresel faktörlere karşı da korumakta, 4 mevsim kullanılabilmektedir.

Sebi İxir Leke Kremi, sonbahar ve kış aylarında oluşan cilt kuruluğunu gidermeye yardımcıdır. Cilt kuruluğu hem kişinin rahatsız hissetmesine hem de yaşlanma belirtilerinin erkenden oluşmasına yol açmaktadır. Sebi İxir Leke Kremi leke gidermeye katkı sağlamasının yanı sıra cilde nem vererek bakım yapmaktadır.
 

SEBİ İXİR AKNE KREMİ:

Sebi İxir Akne Kremi ciltteki akneleri, sivilceleri, siyah noktaları ve yağlılık şikayetini gidermeye yardımcıdır. Gözenekleri sıkılaştırmaya katkıda bulunan ürün pürüzsüz bir görünüm oluşturmaktadır.

SEBİ İXİR ACİL BAKIM KREMİ:

Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmakta ve nem sağlamaktadır. Deriyi besleyen ürün cildi çevresel faktörlere karşı da korur.

SEBİ SU:

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren temizleme suyudur. Ciltteki kir, yağ, ter ve makyajı arındıran ürün tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak faydayı en üst düzeye çıkarmaktadır.

SEBİ ALA BEYAZLATICI ANTİ AGİNG KREM:

Sebi Ala Beyazlatıcı Anti Aging Krem, anti aging bakımın yanı sıra içerdiği silisyum kaplı değerli mineraller ile cildi beyazlatmaktadır. İlk kullanımda aydınlık görünüm oluşturan Sebi Ala’nın pH’ı nötrdür; göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilmektedir.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem, “Tek üründe tüm bakım”: Tüm Sebi Simyacı ürünleri arasında en yüksek miktarda ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içerme özelliğine sahip Anti Aging Krem ilk kullanımdan itibaren aydınlık bir görünüm sağlar. Sebi Simyacı kırışıklıkları, sarkmaları, lekeleri, cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcıdır.

Örümcek Ağı etkili Sebi Simyacı Anti Aging Krem içerdiği yoğun miktarda ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ve anti aging içeriklerle ağrısız, ameliyatsız anti aging bakım sağlamaktadır. Sebi Simyacı ile bıçak altına yatmadan, günlük yaşantınıza ara vermeden sadece bölgesel olarak krem uygulama ile yaşlanma belirtilerinden kurtulursunuz.

Göz çevresi, yüz, boyun dahil kullanılan krem tek üründe tüm bakım yapmaktadır.
 

Yayın tarihi: 08.11.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.