Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

2017 RUHUM VE KADINIM KOLEKSİYONU YİNE ÇOK ÇEKİCİ

2017 Ruhum ve Kadınım koleksiyonu yine çok çekici
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Ortadoğu, Kafkas ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Balkan Ülkeleri olmak üzere 30 ülkede kendi markasıyla büyük bedeni farklı bir dünyaya taşıyan ünlü modacı Hüseyin Küçük, koleksiyonu hazırlarken trendlerden çok kadının vücudunu güzel göstermeyi ön planda tutuyor.

Hüseyin Küçük, "Ruhum ve Kadınım" koleksiyonu yeni kampanyası ile özgün bir yeniliği yansıtıyor. Beklenmedik fakat doğal bir değişim noktası hem markayı hem de takipçilerini etkileyecek hoş bir değişim yaşatıyor.

Optimistliğiyle bilinen ve keşfetme içgüdüsü ile ilerleyen Hüseyin Küçük tasarımları, kendini daha da geliştirerek yeni ufuklara doğru yelken açıyor. 

 

Hayat dolu, neşeli, eleganlığı yeniden yorumlayabilen ve eğlenebilen tüm kadınları giydirebileceği bir moda fikri var ortada! Karelerde, yoğun ve özgün renkler ve “selfie” çılgınlığının taklitleri göze çarpmakta…

 

Hüseyin Küçük bu sezondaki yenilikleri ile her kadının “kendi” olup, kişiliğinden ödün vermeden bu dileğini gerçekleştirebilir.

 

İki apayrı kadını birbirini bütünleyici şekilde sergileyebilen bu kampanya ile tüm kadınlara ulaşma hedefindeki yön değişikliğini başarıyla tamamlıyor.

Tüm karelerin kendi ritmi var… Her gülüş bulaşıcı ve sihirli… Çarpıcı ve büyüleyici… Moda mutluluğu selamlarken eleganlık da duygusallığa dönüşüyor. 

 

Kadınların azimli, devam etmekte istikrarlı ve kalplere dokunma isteğiyle dolu olan bir geleceğe…  

Yayın tarihi: 02.12.2016
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!yeniCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!

Gebelik döneminde kadındaki fizyolojik ve duygusal değişiklikler bazen de erkekteki duygusal değişimler, çiftin cinsel yaşamını ister istemez etkiler. Cinsel Terapist Dolunay Kadıoğlu, hamilelikte cinsellik hakkında bilgiler verdi.Devamı >
Evlilik öncesi flört ve önemiyeniPsiko-YorumGöksu Telmaç

Evlilik öncesi flört ve önemi

Sadece magazin dünyasında değil hepimizin yaşamında, çevresinde evlendikten çok kısa süre sonra boşanma haberlerini duyuyoruz. Boşanmaların tek nedeni çiftlerin birbirini az tanımaları değil ancak en önemli nedenlerinden biri.Devamı >
Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri AstromatikAygül Aydın

Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri

25 Haziran -12 Temmuz tarihleri arasındaki bu yeni ayın ilk iki haftası, fikir paylaşmak ve geleceğe yönelik planları tartışmak için değerlendirebilirsiniz.Devamı >