Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ SENSODYNE ONARIM & KORUMA İLE DAHA GÜÇLÜ ONARIM

Yeni Sensodyne Onarım & Koruma ile daha güçlü onarım
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.12.2015 - 16:29 | Son Güncelleme:

Yeni Sensodyne Onarım & Koruma diş macunu, Novamin ile geliştirilmiş yeni formülü ile hassas dişlere sahip tüketicilere daha güçlü onarım sunuyor. Bir diş macunundan sızıyı azaltmanın ötesinde hassas bölgelerin onarımını da bekleyenler için daha güçlü onarım, rahatlama ve günlük koruma sağlıyor.

Tüketici araştırmaları, diş hassasiyetiyle başa çıkmaya çalışan yaklaşık her 4 kişiden 3’ünün (%70,4) yeme ve içmeden zevk alamadığını, her 4 kişiden 1’inin (%26) yemek yeme şeklini diğer kişilerden gizlemek zorunda kaldıklarını gösteriyor. Diş hassasiyetine sahip olan hemen herkes (%86,5) bu sorunu rahatsız edici bulduğunu belirtiyor. Daha güçlü onarım özelliğine sahip diş macunu hassas dişlerden yakınan tüketicilerin beğenisine sunuldu. Novamin içeren geliştirilmiş yeni formülü ile, açığa çıkmış dentin alanları üzerinde sağlam onarıcı bir tabaka oluşturarak diş hassasiyetine karşı daha güçlü koruma sağlıyor.

Hassas diş problemi yaşayanlar, Yeni Sensodyne Onarım & Koruma sayesinde tek bir diş macunuyla hem daha güçlü onarım hem de koruma ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Daha sert bir tabaka için geliştirilen yeni formülüyle dişleri daha güçlü onarıyor, günde iki kere düzenli fırçalama ile uzun süreli koruma sağlıyor.
 

Yayın tarihi: 28.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.