Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

YENİ LEZZET PİCCOLİNİ

Yeni Lezzet Piccolini
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.05.2011 - 12:50 | Son Güncelleme:

Barilla'dan çocuklara yeni bir makarna!

İçeriğinde yüzde 25 taze sebze püresi olan Piccolini makarnaya çocuklar bayılacak. Lezzetli olmasının yanı sıra sağlıklı ve besleyici !

Yenilikçi ve farklı ürünleri ile Türkiye’de makarna algısını değiştiren Barilla’nın pazara sunduğu yeni markası Piccolini, 5 Mayıs 2011 tarihinde İstanbul Ritz Carlton Otel’de düzenlenen bir toplantıyla basına tanıtıldı.

Toplantıda konuşan Barilla’nın Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’dan sorumlu Bölge Direktörü Güneş Karababa, hedeflerinin sağlıklı, lezzetli ve yenilikçi ürünleri ile liderlik ettikleri makarna pazarını Piccolini ile daha da büyütmek olduğunu kaydetti.

Toplantıya katılan ve genel beslenme alışkanlıkları üzerine bilgiler aktaran Dr. Yasemin Bradley ise, makarnanın günlük dengeli beslenme ihtiyaçlarımız düşünüldüğünde önemli bir gıda olduğundan bahsetti. Piccolini’nin içerdiği taze sebze püresi ile çocuklar ve aileleri için çok faydalı bir besin olduğunun altını çizdi.

www.barilla.com.tr

Yayın tarihi: 17.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.