Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAZIN EV TEMİZLİĞİNE KOLAY ÇÖZÜM

Yazın ev temizliğine kolay çözüm
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.06.2014 - 11:25 | Son Güncelleme:

Philips, işinizi kolaylaştıracak 3 pratik ürünü tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Philips’in farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan elektrikli süpürgeleri yaz aylarında zorlaşan ev temizliğine büyük kolaylık sağlıyor.

Hem enerjiden hem de zamandan tasarruf

Philips SteamCleaner Active Buharlı Zemin Temizleyici, güçlü buharı ve mikrofiber bezi ile sert zeminlerdeki kiri, tozu ve lekeleri söküp alıyor. Sadece su ile hijyen sağlayan Philips SteamCleaner Active hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlıyor. Üçgen şeklindeki ultra ince başlığı sayesinde de ulaşılması en zor köşeleri ve mobilya altı gibi dar alanları da kolayca temizliyor.
Kireç önleyici sistemi sayesinde musluk suyu ile buhar performansını asla kaybetmeden kullanılabilen Philips SteamCleaner Active, 1500 Watt gücü ile kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor ve mutlak hijyeni için 99,4 derece sıcaklıkta buhar çıkışı sağlıyor. Farklı zeminler için ayarlanabilen buhar gücü, bakteri ve mikropları yüzde 99 oranında yok ederek, özellikle yaz aylarında hızlı ve kolay bir temizlik çözümü sunuyor.

Philips PowerPro Duo ile kusursuz temizlik

En sert zeminlerde ve halılarda bile en iyi temizliği sunan, üstün PowerCyclone teknolojisine sahip Philips’in pratik süpürgesi PowerPro Duo, kablosuz kullanımı sayesinde yaz temizliğinde özgürlük ve kolaylık sağlıyor. Mükemmel toz toplama performansına sahip PowerPro Duo, pratik ve kusursuz temizlik yapmayı mümkün kılıyor.

Elektrik motorlu turbo fırçası ve Philips mühendisleri tarafından maksimum toz toplama için özel olarak geliştirilen başlığı ile tüm toz ve tüyleri tek seferde söküp alan Philips PowerPro Duo’nun toz haznesi de bir adımda temizleniyor. Zor alanları temizlemek için maksimum esnekliğe sahip Philips PowerPro Duoçok yer kaplamıyor, kolayca saklanabiliyor. Philips PowerPro Duo torbasız kullanımı, toz haznesi içinde filtre temizlik derdi olmaması ve yıkanabilir egzost filtresi ile daha kolay bir kullanım sunuyor.

Philips PowerPro Compact, üstün performanstan ödün vermiyor

PowerCyclone 4 teknolojisine ve gelişmiş tasarımıa sahip Philips PowerPro Compact, kompakt tasarımına karşın üstün performanstan ve güçten ödün vermeden hijyenik bir temizlik sunuyor. PowerCyclone 4 teknolojisi sayesinde havayla tozu tek adımda ayıran Philips PowerPro Compact, 1900 Watt motor gücüyle 360 Watt maksimum emiş gücü üretiyor. Philips PowerPro Compact, HEPA filtresi sayesinde temiz havaya sahip, ferah yazlık mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Gelişmiş toz haznesi tasarımı ile kolayca boşaltılan Philips PowerPro Compact, ekstra uzun ergonomik tutma yeri ile de her yere erişim imkanı sağlıyor.

Yayın tarihi: 04.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.