Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAZ SICAKLARI SİZİ KORKUTMASIN

Yaz Sıcakları Sizi Korkutmasın
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.05.2011 - 10:05 | Son Güncelleme:

İssimo'dan müjde!

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz klimalara sahip olmak istemez misiniz? İşte size fırsat...

Herkesin sabırsızlıkla beklediği yaz güneşi sıcakları da beraberinde getiriyor. Yaz aylarında sıcaktan bunalmak, uykusuz geceler geçirmek artık tarih oluyor. Ünlü İtalyan markası Olimpia Splendid’in dış ünitesiz taşınabilir klimaları ile evinizin her köşesine tatlı bir serinlik yayılacak. Farklılığı ve şıklığı tartışılmaz İtalyan tasarımının izlerini taşıyan İsssimo 11 modeli, koyu mavi renkli kusursuz ve şaşırtıcı tasarımı ile göz dolduracak.

İsssimo 11 Mükemmelliğin Sınırlarını Zorluyor

Maksimum verimliliği ve A sınıfı düşük enerji sarfiyatı ile çevre dostu olan İsssimo 11’in dijital ekranı ile ana fonksiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz. Uzaktan kumandası ile ay fonksiyonunu kullanarak gece meydana gelen farklı metabolik durumlara göre havalandırmayı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Son derece sessiz çalışan İsssimo böylece size kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Otomatik kablo geri sarma sitemi sayesinde güç kablosunu çıkarmak ve geri sarmak son derece kolay.

Dış Ünite Yok, Su Boşaltma Derdi Yok

Evinizin her köşesine kolaylıkla taşıyabileceğiniz İsssimo model klimalarda su deposu olmadığı için su boşaltma sorunu da ortadan kalkıyor. Çünkü İsssimo yoğuşmayı çiy şeklinde otomatik boşaltırken çiyi sürekli dışarı tahliye ediyor. Yani İsssimo her şeyi kendi başına hallediyor.

Olimpia Splendid’in İsssimo 11 model taşınabilir klimaları mükemmelliğin sınırlarını zorlayan teknolojisi ve küçük boyuttaki farklı tasarımıyla sizi serinletirken şık tasarımıyla da evinizin havasını değiştirecek.

www.issimo.com.tr

Yayın tarihi: 30.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.