Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UYKU KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI

Uyku Kitabı raflardaki yerini aldı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
03.05.2017 - 11:28 | Son Güncelleme:

Uykunun alternatifi yoktur. Ekmek ve su kadar gereklidir, hayatın devamı eksikliğinde mümkün olmaz. Uyku ihtiyacı, insani olarak tanımlanabilecek ihtiyaçların pek çoğunun önünde gelir.

Eren Kaya, Uyku Kitabı'nı Beşer Yapım Bakım Onarım (BYBO) isimli sitesinde yayınlanan uyku eğitimi yazılarının çok ilgi görmesi üzerine yazmış. Blogun devamı olan BYBO Facebook grubunda çocukların uyku sorunları ilgili yazılar ışığında uzun süredir işleniyor.

Yazılar ve uyku hakkında sıkça sorulan sorular bu kitapta ayrıntılarıyla işlemiş. Hem anne-baba hem de çocukların sağlıklı uyuyabilmelerine yardımcı olan, oldukça özenli yazılmış bir kitap.

Uyku Kitabı'nda, uykunun evrelerinden büyüme ve gelişimle olan ilişkisine, bebek ve çocukların farklı yaş aralıklarındaki karşılaşılan uyku sorunlarından, çözüm yöntemlerine ve ortam düzenlemelerine kadar aklımıza gelebilecek pek çok konu ele alınıyor. Kitabın son bölümünde ise ebeveynlerin çocuğun “uyku eğitimi” konusunda başarı-başarısızlık hikayelerine ve deneyimlerine yer verilmiş.

Ağaçkakan Yayınları’nın yayımladığı “Uyku Kitabı”, raflardaki yerini aldı. “Uyku Kitabı”na tüm kitabevlerinden ve Ağaçkakan Dükkan’dan ulaşabilirsiniz.
 

Yayın tarihi: 03.05.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.