Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TÜRKİYE’NİN YENİ PREMİUM HALISI: EMPERA

Türkiye’nin yeni premium halısı: Empera
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.11.2015 - 10:50 | Son Güncelleme:

Premium halı markası Empera, geçtiğimiz ay tüketicilerle buluştu. Tanıtım için ilginç bir çekim gerçekleştirilerek, markanın koleksiyonundaki halı desenlerinden giysiler tasarlandı.

Çekimleri moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz tarafından gerçekleştirilen Empera ülkemizden önce Sydney ve New York’ta görücüye çıktı. 

Gaziantep’te 1984 yılında kurulan ve 30 yılı aşkın bir süredir yerli ve yabancı markalara fason üretim yapan Hacı Mehdi Kaplan ve ailesinin kendine ait ilk halı markası Empera, tüketicilerle buluştu.Tüketicilerin nabzını yoklamak için Empera ürünlerini Sydney’de ve New York’ta görücüye çıkaran markanın Türkiye’deki tanıtımı için gerçekleştirilen çekimler için markanın desenleriyle oluşturulan giysiler tasarlandı. Moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz tarafından gerçekleştirilen çekimler için  markanın desenleri dijital ortama aktarıldı. Daha sonra özel olarak çizilen tasarımlara göre dijital transfer tekniği ile kumaş üzerine basıldı ve basılı kumaşlar özel terziler tarafından dikilerek elbiseye dönüştürüldü.

emperia halı

Yayın tarihi: 17.11.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.