Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TOROSLAR'IN FERAHLIĞI ARTIK YANI BAŞINIZDA

Toroslar'ın ferahlığı artık yanı başınızda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.10.2017 - 12:47 | Son Güncelleme:

Selin’in “Hayatın Kokusu” serisinde yer alan Ardıç kolonyası ile Toroslar'ın ferahlığı artık yanı başınızda. Deniz seviyesinden başlayarak, Torosların 3767 metrelik zirvesine uzanan bu yolculukta orman ferahlığını yanınızda hissedeceksiniz.

Ofis, okul ya da arabada hem tazelenmek hem ferahlamak için sıklıkla tercih edilen kolonyalar, günlük hayatın vazgeçilmezlerinden. Doğadan ilham alarak oluşturulan Selin “Hayatın Kokusu” serisi, günlük hayat temposunda bir nefes mola vermeyi sağlıyor. “Hayatta her şeyin bir kokusu vardır, her şey unutulur, kokular asla…” sloganıyla yola çıkan seride yer alan Selin Ardıç 3767, görünüşü, gücü ve hoş kokulu meyvesiyle özel bir ağaç türü olan

ARDIÇ’TAN İLHAM ALIYOR

Sonbahara yakışan Selin Ardıç 3767 ile orman serinliğini Toroslar’ın ferahlığı ile hissedeceksiniz.

ÖZEL AMBALAJLARIYLA SATIŞTA

Selin Hayatın Kokusu serisinde yer alan Ardıç Kolonyası kare, silindir, sprey ve çantada kolay taşınabilir mini boy ile istediğiniz her an sizinle olacak. Silindir ambalajlar Migros’a, 100 ml’lik sprey formatı ise Watsons’a özel olarak tüketicilerle buluşuyor.
 

Yayın tarihi: 26.10.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.