Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TOPAKLANAN YEMEKLERE SON!

Topaklanan yemeklere son!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.04.2014 - 10:53 | Son Güncelleme:

Tefal “Smart Activflow” eşsiz bıçak teknolojisiyle gerçek bir topak parçalayıcı!

Tefal, lezzetin doğallığına duyduğu saygıyı pratik ve güçlü “Smart ActivFlow” serisi ile pekiştiriyor. Hem düz hem de kavisli eşsiz bıçak teknolojisiyle topak parçalama mükemmelliğini ve etkili karıştırma özelliğini harmanlayan “Smart ActivFlow” Blender’lar size lezzetli yiyeceklerin yanında zamanınızı da armağan ediyor.

Yeniliğin öncüsü Tefal, blender kullanıcılarına kulak verdi, yemeklerdeki topaklanma sorununa devrim yaratacak bir çözüm üretti. Bağımsız test sonuçlarına göre yüzde 20 * daha etkili performans sağlayan eşsiz 4 bıçak teknolojisi ile Tefal; özellikle çocuklarına topaksız çorba içirmeye özen gösteren annelerin gözdesi olacak.

Smart ActivFlow dışa kıvrılan 2 adet kavisli ve 2 adet düz dişli bıçağı sayesinde dört dörtlük performans sunuyor. Kavisli bıçaklar topakları mükemmel biçimde parçalarken, düz olanlar üstün karıştırma sağlıyor.

Smart ActivFlow lifli gıdaları öğütmek için de eşsiz bir yardımcı. Çelik ve paslanmaz blender ayakları sayesinde sıcak ve soğuk yemeklerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Smart ActivFlow, çorba, meyve kokteyli hatta ekstra topak parçalama özelliği sayesinde bebek mamasında dahi etkili performans gösteriyor. Aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilen ürün, mutfakta eğlenceli ve renkli vakit garantisi verirken zamanınızı da size armağan ediyor. 

Yayın tarihi: 08.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.