Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEK KAPAKLA İKİ İŞLEM

Tek Kapakla İki İşlem
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.03.2011 - 10:02 | Son Güncelleme:

Hem kolaylık hem tasarruf Anka kanka serisi.

Akıllı tasarımlara yenisini ekleyen Ar Yıldız mutfak kültürünü genişletirken ev hanımlarının da zamandan ve bütçeden tasarruf yapmasını sağlıyor!

Ar Yıldız, “Kanka” serisinin yeni ürünü olan “Anka Kanka” tencere seti, tek düdüklü tencere kapağı ile kullanıcılarını farklı büyüklükte iki düdüklü tencere sahibi yapıyor. “Anka Kanka”nın extra cam kapağı sayesinde, tencerelerin her iki boyu da istendiğinde normal tencere olarak kullanılabiliyor.

Anka Kanka ürünüyle, farklı büyüklükteki 2’si düdüklü, 2’si normal toplam 4 tencerenin özelliklerini, 2 ortak kapak ile 2 tencereye sığdıran Ar Yıldız, böylece mutfaklarda yerden de kazandırıyor. “İşini bilen” hanımların mutfaktaki en büyük yardımcısı olacak Anka Kanka düdüklü tencere seti, Ar Yıldız’ın 81 ilde 500’ün üzerindeki satış noktasında uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Ar Yıldız’ın, yeni tasarımı olan Anka Kanka düdüklü tencere setinde, 5 litre ve 7 litre büyüklüğünde iki boy tencere yer alıyor. Her iki boy tencerede de kullanılabilen düdüklü tencere kapağı, bir düdüklü tencere kapağı ile iki düdüklü tencere sahibi olmayı sağlıyor. Yine her iki boyda da kullanılabilen extra cam kapak sayesinde de, tencereler düdüklü tencerede olduğu gibi iki farklı boy normal tencere olarak da kullanılabiliyor.

Yayın tarihi: 25.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

çok güzel ya hemde pratik evde çok tencere tava sevmiyorum ben....böyle bir şey çok iyiymiş bakmak gerek.tşk

30.03.2011 14:00:49 NESLİHAN ALAK

oo harika hem vakitten tasarruf hemde güzel bir fikir teşekkürler

25.03.2011 14:46:57 leyla altun