Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜTAŞ’TAN KAHRAMAN ÇOCUKLARA MÜJDE!

Sütaş’tan kahraman çocuklara müjde!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.09.2014 - 15:45 | Son Güncelleme:

Oyunu en kısa sürede bitiren 3 kişi tablet kazanacak.

Labirent oyununu seven çocuklar Sütaş Tatlımmm paketlerindeki şifrelerle oyunun tadını çıkarmaya devam ediyor. Oyunun bütün bölümlerini kısa sürede tamamlayan üç kişiye Samsun Galaxy Tablet hediye edilecek.

Yıllardan beri hayatımızda olan labirent oyunu şimdi Sütaş Tatlımmm ve Sütaş Tatlımmm Tatlım paketlerinde! Sütaş Tatlımmm paketlerindeki 6 farklı labirentteki Sütaş Çiftlik hayvanlarına yardım ederek kahraman olan çocuklar için macera devam ediyor. Paketlerden çıkan şifrelerle, her hafta, oyunun bütün bölümlerini en kısa sürede tamamlayan 3 kişi Samsung Galaxy Tablet’in sahibi oluyor. 7 Ekim’e kadar devam edecek oyunda her haftanın kazananları internet adresinden ilan ediliyor.

Oyunda geçen hikaye ise şöyle: Sütaş Tatlımmm labirent oyunundaki çiftlik hayvanları, çocukların yardımını bekliyor. Çocuklar, karnı acıkan ve samana ulaşmaya çalışan ineğe, kümese gitmesi gereken civcive, köprünün yolunu bulmaya çalışan inatçı keçiye, kulübesine ulaşmak isteyen köpeğe, çiftlik evindekileri uyandırmak için yola koyulan horoza ve çitten atlamak isteyen koyuna yol gösteriyor.

www.tatlimmmlabirent.com

Yayın tarihi: 05.09.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.