Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİYAHIN ŞIKLIĞI MUTFAKLARINIZDA

Siyahın Şıklığı Mutfaklarınızda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.05.2011 - 11:00 | Son Güncelleme:

Yeni Bosch ankastre ocakları ile zevke özel çözümler!

Mutfaklara siyahın şıklığı ve camın zarafeti geliyor! Bosch Ev Aletleri yepyeni dört ankastre siyah sert cam ocağı ile hem kalabalık hem de çekirdek ailelerin ihtiyaçlarına özel çözümler getiriyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri, her kullanım alışkanlığının gerektirdiği ihtiyaçlara ve zevke özel yeni ankastre siyah sert cam ocaklarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yeni seride, farklı büyüklük ve özellikleri ile her beklentiye cevap verebilen; PPH616B21E, PPQ716B21E, PPS816M91E ve PPQ716B11E olmak üzere dört farklı model ocak bulunuyor. Bosch’un genel tasarım ilkeleri doğrultusunda üretilen her bir model de her göze özel köşeli dökme demir ocak ızgarasına sahip.

Kullanıcının tercihine göre tezgaha sıfır monte edilebilme özelliği ile standart ocaklardan ayrılıyor ve günümüzde bir yaşam alanına dönüşen mutfağın elegan görüntüsünü destekliyor. Tezgah üzerinde kesintisiz, şık bir görüntü sağlayan gazlı ocak, aynı zamanda çok fonksiyonlu fırınla da mükemmel bir uyum sergiliyor.

Çekirdek Aileler için: PPH616B21E

Bosch PPH616B21E model ankastre siyah sert cam ocak 60 cm genişliği ile özellikle kalabalık olmayan, çekirdek aileler için son derece ideal. Mutfaklarına Bosch ankastre tasarımının şıklığını taşımak isteyenlerin tercihi oluyor.

“60 cm bana küçük” Diyenlere: PPQ716B21E
Bosch PPQ716B21E model ankastre siyah sert cam ocak, 60 cm ve dört göz ocak tasarımının kendisine yetmeyeceğini düşünenler için ideal. 70 cm kendinden kumandalı bu model, hem 5 gözü gazlı hem de 4 kW ile çok güçlü WOK ocak gözü ile çok ayrıcalıklı. Düğmeden otomatik ateşleme özelliğine sahip ve gaz emniyet sistemi ile çok güvenli.

Kalabalık Ailelerin Tercihi:  PPS816M91E

“Ama ben devamlı büyük tencereler ile yemek pişiriyorum. Geniş bir ailem var” diyorsanız, Bosch PPS816M91E tam size göre. Özellikle evinde sıkça davet sofraları hazırlayanlar için de çok ideal. Çünkü, aynı anda WOK gözünde et sotelenip, diğer tarafta sebzeler haşlanırken, bir gözde de çorba pişirilebiliyor. 75 cm genişliğinde bir güçlü, iki normal, bir ekonomik ve bir de WOK olmak üzere tam 5 gözü gazlı ocak, gaz emniyet sistemi ve çocuk emniyet tuşu ile çocuklu ve kalabalık aileler için oldukça güvenli.

Tasarımı İnce, Gücü Yerinde:  PPQ716B11E
Bosch PPQ716B11E model ankastre siyah sert cam ocak ise 70 cm genişliğinde. 4 kW ile son derece güçlü WOK gözü ortada bulunuyor. Ocak ızgaraları da daha ince bir tasarıma sahip. Diğerine göre daha narin ve zarif bir tasarım olarak öne çıkan bu model de düğmeden otomatik ateşleme ve gaz emniyet sistemi ile çok ayrıcalıklı ve güvenli.

www.bosch-home.com

Yayın tarihi: 16.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.