Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SAÇLARINIZ YLANG YLANG MUMUNUN KORUMASINDA

Saçlarınız ylang ylang mumunun korumasında
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.08.2018 - 14:25 | Son Güncelleme:

Güneşe maruz kalan saçlar, bu yaz ylang ylang mumunun korumasında! Bu iki ürün saçı kökten uca besliyor, kum ve klorun yıpratıcı etkilerine karşı koruyor.

Klorane Ylang Ylang Özlü Saç Bakım Şampuanı; Ylang Ylang mumu içeren bu besleyici şampuan güneşe maruz kalmış saçları nazikçe temizler. Tuz, kum ve kloru etkili şekilde yok eder ve güneşten korunmayı arttırır.

Saçları besler ve saç liflerini güneşin UV ışınlarının kurutucu ve zarar verici etkilerine karşı korur. Saç yumuşaklık, esneklik ve parlaklığını yeniden kazanır. Saçın güzelleşmesine ve hoş bir kokuya sahip olmasına yardımcı olur. Doğal, boyalı veya röfleli saçlar kullanabilir. Formülü doğada çözünür ve silikon içermez.

Klorane Ylang Ylang Özlü Saç Bakım Kremi’nin ylang ylang mumu içeren su geçirmez etkideki yapısı, bitki bazlı keratin ve benzeri amino asitlerle, besleyici ajanlar içerir. UV ışınları, tuz, kum ve klorlu su ile yıpranarak güneşten zarar görmüş saçlar için formüle edilmiştir. Saçları besler ve saç liflerini korur. Saç, yumuşaklık esneklik ve parlaklığını yeniden kazanır. Saçın güzelleşmesine, kolay şekil almasına yardımcı olur. Doğal, boyalı veya röfleli saçlar kullanabilir. Formülü doğada çözünür ve silikon içermez.

Yayın tarihi: 02.08.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.