RENKLİ BULAŞIK MAKİNELERİ SMEG’DE!

BENZERSİZ RENK SEÇENEKLERİNİ TÜM ÜRÜNLERDE SUNUYOR.

Renkli bulaşık makineleri SMEG’de!
0 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

SMEG, sıra dışı renk seçenekleri ve yaşam alanlarını bu renklere boyayan zengin ürün çeşidi ile karşımızda! Teknolojiyi estetiğe dönüştüren SMEG, pembe, mavi, limon yeşili gibi renk seçeneklerini, sadece buzdolabı ve çamaşır makinesinde değil, ankastre ve solo bulaşık makineleri başta olmak üzere, fırın ve ocaklar da dahil tüm ürünlerde sunuyor.

SMEG, hayatı beyaz ve gri yaşamak istemeyenlere, FAB serisi renkli ürünleri ile yaşamı diledikleri renge boyama özgürlüğünü ve ayrıcalığını tattırıyor. Buzdolabı ve çamaşır makinesinde, kırmızı, siyah, yeşil, krem gibi renklere öncülük eden SMEG, bunların çok ötesindeki renk alternatifleri ve aynı rengi birçok farklı üründe sunarak ayrıcalık yaratıyor.

Buzdolabı ve çamaşır makinesinin yanı sıra bulaşık makinelerinin de renkli olmasını isteyenler için, SMEG birbirinden çekici 8 farklı renk seçeneği sunuyor. Ankastre’deki siyah, kırmızı, krem ve pembe renklerine ek olarak solo modelinde, gümüş, turuncu, pastel mavi ve limon yeşili seçeneklerini de barındıran retro bulaşık makineleri, SMEG’in geliştirip patentini aldığı Orbital sisteme sahip bulunuyor. Sadece SMEG bulaşık makinelerinde kullanılan ve yüksek yıkama kalitesi sunan Orbital sistem, suyun makine içinde hassas bir biçimde yönlendirilerek en uç noktalara kadar dağıtılmasını sağlıyor. Böylece daha yüksek yıkama kalitesi ve daha düşük ses seviyesi elde ediliyor.

Ankastrede 4, soloda 8 farklı renk seçeneği

Hepsi AAA enerji sınıfında yer alan düşük enerji tüketimli SMEG renkli retro bulaşık makinelerinde, 5 farklı yıkama ısısı, zaman erteleme fonksiyonu, hızlı yıkama fonksiyonu, üst ve alt sepet ayrı ayrı yıkama, tablet deterjan programı, kristal yıkama programı gibi üstün teknolojik özellikler yer alıyor.

www.smeg.com.tr

0 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.