Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PRİL, TÜRKİYE’NİN HAMARAT HANIMLARINI ARIYOR!

Pril, Türkiye’nin hamarat hanımlarını arıyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.10.2015 - 16:32 | Son Güncelleme:

Henkel’in bulaşık deterjanlarındaki öncü markası Pril ve marka yüzü Açelya Akkoyun, Antalyalı blogger’lar ile buluştu.

Bulaşıkta üstün formüllü Pril’in marka yüzü Açelya Akkoyun, Antalyalı blogger’lar ile buluştu…

Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril, hazırladığı özel araçla Pril Roadshow kapsamında Türkiye’nin çeşitli şehirlerini dolaşıyor. Pril’in marka yüzü sevilen sanatçı Açelya Akkoyun da etkinliklerde Antalyalı hamarat hanımlarla bir araya geldi. Pril, ayrıca Açelya Akkoyun ile Antalyalı blogger’ları, Antalya Migros AVM içerisindeki Shakespeare Bistro’da buluşturdu. Antalyalı blogger’lar da böylece Açelya Akkoyun ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalamış oldu.

blogger

Hanımların bulaşıktaki ilk tercihi Pril, şimdi hamarat hanımlarla buluşmak için Pril Roadshow etkinlikleri kapsamında ülkemizin farklı şehirlerini ziyaret etmek üzere yola çıktı. Bu amaçla özel bir araç hazırlayan Pril’in ikinci durağı ise ülkemizin en güzel şehirlerinden Antalya oldu. Marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte Konyaaltı’ndaki Antalya Migros AVM’de Antalyalılarla buluşan Pril, burada hamarat hanımlarla birlikte çeşitli etkinlikler gerçekleştirirken aynı zamanda sürpriz hediyeler de dağıttı. Bu heyecanlı serüveni Pril’in resmi Instagram hesabından takip edebilirsiniz (@PrilTurkiye).
 

Yayın tarihi: 15.10.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.