Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUTFAKLARIN YENİ GÖZDESİ

Mutfakların Yeni Gözdesi
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.04.2011 - 09:30 | Son Güncelleme:

Arzum sizlere çok amaçlı bir ürün sunuyor.

Arzum Küçük Ev Aletleri’nden yepyeni bir ürün, Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi. Üstelik de çok amaçlı. Bu ürün sadece ekmek kızartmak için değil ısıtma ve buz çözdürme işlemleri için de kullanılabiliyor.

Alanında lider Arzum Küçük Ev Aletleri, yeni ürünü Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi’yle mutfaklarda kolaylık ve şıklığı bir araya getiriyor. Geçen sene European Consumer Choice ödülü kazanan kızartma makinesi 2007’de ise, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) tarafından düzenlenen Endüstriyel Tasarım Yarışmaları’nda Birincilik Ödülü’nü aldı. Bu tasarımıyla göz kamaştıran Arzum Fırrın, aynı zamanda son derece de kullanışlı.

Raylı ekmek kızartma tepsisi yle ekmek, tıpkı bir fırına sürer gibi kızartma makinesinin içine yerleştiriliyor. Kızaran ekmekleri makineden çıkarmaya çalışırken artık el yanmıyor. 7 farklı kızartma kademesi bulunan Arzum Fırrın ayrıca, ekmeği yeniden ısıtmak ve buz çözmek için de kullanılıyor. Genişliği ayarlanabilir kızartma teli sayesinde değişik boyut ve kalınlıkta ekmek parçalanmadan kızartılabiliyor. Kızartma tepsisi çıkarıldığında otomatik kapanan Arzum Fırrın’ın çıkarılabilir kırıntı tepsisi ise temizlikte kolaylık sağlıyor.

www.arzum.com.tr

Yayın tarihi: 22.04.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.