Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KUŞ KAFESİ ATÖLYESİ DÜNYANIN HER YERİNDE!

Kuş Kafesi Atölyesi dünyanın her yerinde!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.09.2014 - 16:30 | Son Güncelleme:

Tarihi geçmişe dayanan objeler yeniden canlanıyor!

Eskimiş eşyalarınızı kilerlere hapsetmek yerine farklı bir dokunuşla kullanmaya ne dersiniz? Sadece eski eşyalarla sınır kalmayıp farklı kültürlerin değişik tarzlarıyla yepyeni bir dekorasyona sahip olmakta artık elinizde. Türkiye ile sınırlı kalmayıp bütün dünyaya yayılan Muzna Abdülhamit’in Kuş Kafesi Atölyesi sizleri bekliyor.

Eskiye ait objeleri, Muzna Abdülhamit’in özgün yorumlarıyla adeta tekrar canlandırdığı, benzersiz işlere imza attığı adresi. Dekorasyon malzemeleri yerine yaşanmışlık izleri taşıyan farklı tarzdaki eşyaları, yenilenmiş halleriyle yaşadığı mekanlarına taşımak isteyenlerin gözdesi haline gelen atölye Sadece konutlar değil, iş yerleri, oteller, restoranlar da onun hayat verdiği eşyalarla adeta zaman tünelinden geçiyor. Tüm dünyayı gezip farklı ruhlara hitap eden objeleri, kendi zevkiyle tek tek topluyor. Eski mobilya iskeletlerini tozlu hallerinden çıkartarak yepyeni bir kimliğe bürüyor, mobilya ve dekorasyon objelerini cesurca boyuyor, kumaşlarını değiştiriyor, eski ahşap bavulları mücevher kutusuna dönüştürüyor,  sadrazam kaftanlarından yatak başı ve koltuk örtüleri yapıyor, asırlık bir kapıyı orta sehpa olarak yeniden tasarlıyor.

Tasarımcı kimliğiyle eşsiz işlere imzasını atan Muzna Abdülhamit, Kuş Kafesi Atölye’de tasarıma meraklı olup, dekorasyonda farklı bir şıklık yakalamak ve mekanlarına yeni bir kimlik kazandırmak isteyenleri Alaçatı’da hizmet veren dükkanına davet ediyor.

Yayın tarihi: 17.09.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.