Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İPANA'YLA 3 BOYUTLU BEYAZLIK!

İpana'yla 3 boyutlu beyazlık!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.02.2016 - 11:29 | Son Güncelleme:

Bembeyaz ve etkileyici bir gülüş için İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe ailesinin şimdiye kadarki en güçlü üyesiyle tanışmaya hazır mısınız?

Sağlıklı diş ve diş etlerinin getirdiği bembeyaz bir gülümsemeye sahip olmak; kendinize olan güveninizi arttırmaya ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası dünyada sahip olduğu gelişmiş beyazlatıcı diş macununu İpana markasıyla Türkiye’ye geliyor. 

P&G’nin dünya pazarına sunduğu gelişmiş beyazlatıcı diş macunu olan Luxe Perfection, 3 Boyutlu Beyazlık ailesinin en ileri ve etkili beyazlatıcı diş macunu teknolojisini içeriyor. Perfection diş macunu sadece 3 günde yüzey lekelerini %100’e kadar yok ediyor. Ayrıca içeriğindeki özel WhiteLock teknolojisiyle diş yüzeyinde koruyucu bir kalkan oluşturarak yeni oluşabilecek lekelere karşı uzun süreli koruma sağlıyor. Üstelik bunları yaparken diş minesine hiç bir zarar vermiyor.

KUSURSUZ GÜLÜŞLER

Yeni İpana Luxe Perfection yüzey lekelerinin tamamını yok etmek için bir dual silika sistemi, güçlü ve sağlıklı dişler için sodyum florür, lekeleri yok etmek ve dişleri yeni lekelere karşı korumak üzere eriyebilir mikro aktif taneciklere sahip özel bir Polifosfat teknolojisi içeriyor. Aynı zamanda hafif bir kalkan oluşturarak yeni lekelere karşı koruma sağlıyor ve dişlerde pürüzsüz bir temizlik hissi bırakıyor. Dişler, İpana’nın gelişmiş beyazlatıcı diş macunu kullanıldığında uzun süre daha beyaz olmakla kalmıyor, ayrıca fırçalama sona erdikten sonra uzun bir süre dişin üzerinde kalan diş minesi kalkanı sayesinde diş minesi aşınması ve tartar oluşumuna karşı da korunuyor.
 

Yayın tarihi: 11.02.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.