Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İNATÇI LEKELERE ELVEDA

İnatçı Lekelere Elveda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.05.2011 - 15:34 | Son Güncelleme:

Çıkmayan zorlu lekelere yeni çözüm!

Ardında soluk iz bırakmadan en zor lekeleri çıkarmak artık hayal değil! Dore’nin sunduğu Eau Ecarlate Uzman Leke Çıkarıcıları; yağ, sos, meyve, çay, kahve, mürekkep gibi güçlü lekeleri bile kolayca temizliyor.

Ev konforunda katalog üzerinden alışveriş imkanı sağlayan Dore, lekelere kökten çözüm getiriyor. Dore’nin sunduğu Eau Ecarlate Uzman Leke Çıkarıcıları, hem en zorlu lekeleri çıkartıyor, hem de iz bırakmıyor. Yağ, renkli ve mürekkep lekelerine özel üç ayrı formülle lekelerle savaşan Eau Ecarlate, mürekkep, yağ, mayonez, renkli soslar, çay, kahve, şekerli içeceklerin neden olduğu lekeleri yok ediyor.

Yağ lekeler için Eau Ecarlate: Yağ, tereyağ, mayonez, salata sosu ve diğer sos lekelerinin çıkartılmasında etkilidir.
Renkli lekeler için Eau Ecarlate: Meyve, sebze, renkli soslar, çay, kahve ve diğer şekerli içecek lekelerinin çıkartılmasında etkilidir.
Mürekkep lekeleri için Eau Ecarlate: Tükenmez kalem, keçeli kalem, tahta kalemi, mürekkep ve renkli boya lekelerinin çıkartılmasında etkilidir.

www.doreonline.com.tr

Yayın tarihi: 05.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.