Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HERKES ONA ÇALIŞIYOR!

Herkes ona çalışıyor!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.06.2015 - 17:03 | Son Güncelleme:
REKLAMDIR

Paketlenmiş ekmek ve unlu mamuller sektörünün öncü markası Doygun’un reklam kampanyası, radikal söylemi ve medya planlamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Sosyal medyada “Herkes ona çalışıyor” başlığıyla yayınlanan 4 farklı teaser filmle başlayan kampanya büyük merak uyandırdı. Ardından, markanın açıklandığı filmlerle birlikte kampanya internette kısa sürece yüz binlerce tık aldı.

Basın ve radyo mecralarıyla da desteklenen kampanyada Doygun; “Ekmeğin herkes için değerini biliyoruz. İşte bu yüzden sağlığa ve lezzete doygun ekmek üretiyoruz” mesajını tüketicilerine iletiyor. 

Reklam kampanyasıyla ilgili bilgi veren Doygun Ticaret ve Pazarlama Müdürü Murat Sertan Sağmanlı şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl Doygun’un 15. yaşını kutladık ve yeni yaşımıza özel olarak ambalajlarımızı yeniledik. Bu yıl da “Herkes Ona Çalışıyor” ve “Her Sofraya Uygun” temalı reklam kampanyamızı hayata geçirdik. Toplum olarak “ekmek parası”, “ekmeğimizin derdindeyiz”, “ekmeğimizin peşindeyiz” gibi söylemleri çok fazla kullanırız. Bizim de reklam kampanyasındaki yola çıkış noktamız ekmeğin hayatımızdaki yeri oldu. Kampanyamız internette kısa sürede yüz binlerce tık aldı.”

Doygun’un reklam filmini izlemek için tıklayın!

Doygun “Her sofraya uygun”

Murat Sağmanlı, “Doygun’un marka öyküsüne de baktığınız zaman kuruluşundan bugüne kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ekmek üretmek için çalıştığını görüyorsunuz. Dolayısıyla markamızın 1997’deki çıkış noktasını ve tüm marka serüveni boyunca süregelen misyonunu vurgulamak istedik. Ayrıca sloganımızda da belirttiğimiz gibi Doygun olarak “Her sofraya uygun” ürünler üretiyoruz. Yoğun tahıl ve geleneksel lezzetleri sevenler için kağıt ambalajda tam buğday ve tam çavdar ekmeklerimiz var. Tahılın yoğun olmasını ama ekmeğin yumuşak olmasını isteyenlere uygun ekmeklerimiz var. Hem yumuşak hem de daha az tahıllı, daha hafif lezzetler isteyenlere uygun ekmeklerimiz de… Beyaz ekmeği tercih edenler, tost-hamburger gibi pratik lezzetleri sevenlere özel ekmeklerimiz de mevcut. Bu ekmeklerimiz arasında tüketim ihtiyaçlarının farklı olması nedeniyle 500 gram olan da var, 350 gram olan da… Ekmeklerimize ek olarak tam buğday unu, pasta tabanı, galeta gibi ürünlerimiz ve fırında ısıtılıp kısa sürede servise hazır hale gelen yarı pişmiş donuk İstanbul Simidi, açma ve poğaça gibi ürünlerimiz de bulunuyor” şeklinde konuştu. 

www. doygun.com.tr
www.facebook.com/doygunekmek
www.twitter.com/doygun_ekmek
www.ekmeksizolmaz.com
www.tambugday.com

Yayın tarihi: 22.06.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.