Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYALLERİNİZİ CASALONNİ MUTFAK İLE TATLANDIRIN

Hayallerinizi Casalonni Mutfak ile Tatlandırın
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.02.2011 - 16:00 | Son Güncelleme:

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler, “Casalonni Mutfak” modellerinde!

Kasacıların başarılı markası Casalonni Mutfak; hayatı yakalayan, yenilikçi, yaşam stilinizi yansıtan ve temponuza ayak uyduran mutfak tasarımları ile mutfağınızı evinizin merkezi haline dönüştürüyor.

Casalonni Mutfak, günlük hayatın temposu içinde yeni bir anlayışla şekillenen, yeni bir yaşam alanı olarak karşıma çıkıyor. İdeal konumlama ve doğru malzeme seçimi, mutfağı aktif yaşama uyum sağlayacak bir mekana dönüştürüyor. Ahşabın doğallığı, siyahın cazibesi, kırmızının sıcaklığı bir arada birleşiyor ve mutfakları monotonluktan uzak bir ortama kavuşturuyor.

Size vakit kazandıracak her ayrıntıyı düşünen Casalonni Mutfak, sürgülü üniteleri, farklı aydınlatma sistemleri, çekilince uzanmanıza gerek kalmadan kullanıcıya doğru gelen rafları ile mekana işlevsellik kazandırıyor. Ocak üzerlerindeki entegre davlumbazlar mutfağa bütünlük sağlıyor.

Casalonni Mutfak, tasarım kalitesiyle de kullanıcılarına fonksiyonel çözümler sunuyor. Yoğun iş temposu içinde sadece kısa bir sabah kahvesi molasına vakti olanlar mutfaktaki hayatı kolaylaştıracak pratik çözümleri, Casalonni Mutfak modellerinde bulabiliyor. 

Yayın tarihi: 18.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

10.04.2012 15:13:22 yasemin gözönünde

off hayalimdeki mutfakk harika ya

20.03.2011 17:23:55 leyla altun