Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYALLERİNİZİ CASALONNİ MUTFAK İLE TATLANDIRIN

Hayallerinizi Casalonni Mutfak ile Tatlandırın
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler, “Casalonni Mutfak” modellerinde!

Kasacıların başarılı markası Casalonni Mutfak; hayatı yakalayan, yenilikçi, yaşam stilinizi yansıtan ve temponuza ayak uyduran mutfak tasarımları ile mutfağınızı evinizin merkezi haline dönüştürüyor.

Casalonni Mutfak, günlük hayatın temposu içinde yeni bir anlayışla şekillenen, yeni bir yaşam alanı olarak karşıma çıkıyor. İdeal konumlama ve doğru malzeme seçimi, mutfağı aktif yaşama uyum sağlayacak bir mekana dönüştürüyor. Ahşabın doğallığı, siyahın cazibesi, kırmızının sıcaklığı bir arada birleşiyor ve mutfakları monotonluktan uzak bir ortama kavuşturuyor.

Size vakit kazandıracak her ayrıntıyı düşünen Casalonni Mutfak, sürgülü üniteleri, farklı aydınlatma sistemleri, çekilince uzanmanıza gerek kalmadan kullanıcıya doğru gelen rafları ile mekana işlevsellik kazandırıyor. Ocak üzerlerindeki entegre davlumbazlar mutfağa bütünlük sağlıyor.

Casalonni Mutfak, tasarım kalitesiyle de kullanıcılarına fonksiyonel çözümler sunuyor. Yoğun iş temposu içinde sadece kısa bir sabah kahvesi molasına vakti olanlar mutfaktaki hayatı kolaylaştıracak pratik çözümleri, Casalonni Mutfak modellerinde bulabiliyor. 

Yayın tarihi: 18.02.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

10.04.2012 15:13:22 yasemin gözönünde

off hayalimdeki mutfakk harika ya

20.03.2011 17:23:55 leyla altun
  
Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!yeniCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!

Gebelik döneminde kadındaki fizyolojik ve duygusal değişiklikler bazen de erkekteki duygusal değişimler, çiftin cinsel yaşamını ister istemez etkiler. Cinsel Terapist Dolunay Kadıoğlu, hamilelikte cinsellik hakkında bilgiler verdi.Devamı >
Evlilik öncesi flört ve önemiyeniPsiko-YorumGöksu Telmaç

Evlilik öncesi flört ve önemi

Sadece magazin dünyasında değil hepimizin yaşamında, çevresinde evlendikten çok kısa süre sonra boşanma haberlerini duyuyoruz. Boşanmaların tek nedeni çiftlerin birbirini az tanımaları değil ancak en önemli nedenlerinden biri.Devamı >
Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri AstromatikAygül Aydın

Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri

25 Haziran -12 Temmuz tarihleri arasındaki bu yeni ayın ilk iki haftası, fikir paylaşmak ve geleceğe yönelik planları tartışmak için değerlendirebilirsiniz.Devamı >