Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYANIN EN KÜÇÜK GİGASET’İ

Dünyanın En Küçük Gigaset’i
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Dizayn ve hassalığın uyumu, Gigaset İletişim‘in amiral gemisi olan Gigaset SL400 modelinde mükemmel bir şekilde harmanlanıyor.

Siemens Gigaset SL400, çok küçük bir alanda kullanıcının telefonla görüşmesini rahat hale getirecek her türlü kombinasyona sahip. Telefonun küçük boyutuna göre şaşırtıcı şekilde geniş olan metal klavye ve 1,8 inçlik TFT, renkli, hassas ve belirgin basma özelliği bulunan ekranı kullanımda önemli derecede kolaylık sağlıyor.

Gigaset SL400, dört değişik profiliyle, beş ses seviyesiyle ve yeni polifonik telefon melodisiyle gösterişli bir kullanım sunuyor. Titreşimli alarm ve SMS fonksiyonları artık zaten lüks özellikler arasında yer almıyor.

 

Gigaset SL400 ile her birine üç telefon numarası, e-mail adresi ve doğum günü bilgisi girilebilen 500 girişli mükemmel iletişim yönetimi yapılabiliyor. Her bir iletişim kişisine resim ve melodi de uygulanabiliyor. Entegre edilmiş takvim kullanıcıya önemli tarihleri ve randevuları hatırlatıyor.

Cihazın altındaki Bluetooth ve Mini USB girişi PC’ye ve kulaklığa bağlanabilmeyi sağlıyor. Hem Windows PC’lerde ve hem de Mac’larda kullanılabilen QuickSync yazılımı web sitesin’den ücretsiz olarak yüklenebiliyor ve iletişim kişilerini senkronize etmek ve telefona resim ve müzik indirmek için kullanılabiliyor.

Yayın tarihi: 29.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

güzel bir ürün

19.03.2011 23:00:50 leyla altun