Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DONDURMANIN EN ORJİNAL HALİ: “ICE’N ROLL”

Dondurmanın en orjinal hali: “Ice’n Roll”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.01.2016 - 13:56 | Son Güncelleme:

Yeni Dünya’da doğdu, Uzakdoğu’da sokaklarda fırtına gibi esti, şimdi de Türkiye’de Nişantaşı City’s’de; tavada dondurma!

Dünya’da ve Türkiye’de yiyecek tüketiminde doğal, katkısız ve taze ürünlere giderek talep artıyor. Günümüzde insanlar beden sağlığına dikkat ederken lezzetten de ödün vermek istemiyor. Ice'n Roll da bu düşüncelerden yola çıkarak meyvenin en doğal, sütün en taze haliyle, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen tavada rulo dondurmayı üretiyor.

Tavada dondurma

KATKI MADDESİ VE RENKLENDİRİCİ İÇERMİYOR

Tamamen tüketicinin seçimine bırakılan malzemelerle kendi tadını yaratmasına olanak verirken, gözlerinin önünde -40 derece özel üretim tezgahlarda yapılan bu rulo dondurma ile sağlık ve hijyen konusundaki soruları da ortadan kaldırıyor. Belli tatlardan ve kalıplara sıkışmış menülerden, sizin de seçimlerinizle yapımına dahil olabileceğiniz, gözünüzün önünde yapılan ve katkı, renklendirici içermeyen tavada rulo dondurmayı denemeniz için Nişantası City'de Ice'n Roll’a uğrayabilirsiniz.

Yayın tarihi: 07.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.