Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CEBİNİZE 'DOST' KÖY EKMEĞİ

Cebinize 'Dost' Köy Ekmeği
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.06.2015 - 17:05 | Son Güncelleme:
REKLAMDIR

Paketli ekmek sektörünün öncü markası Doygun, ekmek sektöründeki ilklerine bir yenisini ekleyerek Dost ürün grubunda Geleneksel Beyaz Köy Ekmeği’ni piyasaya sundu.

Paketli ekmek sektörünün öncü markası Doygun, ekmek sektöründeki ilklerine bir yenisini ekleyerek Dost ürün grubunda Geleneksel Beyaz Köy Ekmeği’ni piyasaya sundu. Türk tüketicisinin beyaz ekmeğe olan tutkusu göz önünde bulundurularak geliştirilen Geleneksel Beyaz Köy Ekmeği, ambalajı sayesinde hijyenik ve sağlıklı ekmek tüketimi sağlıyor ve ekmek israfını ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Sulu tencere yemeklerini, salatanın suyunu, menemeni, sahanda yumurtayı ve daha fazlasını beyaz ekmekle bana bana yemekten keyif alanların yeni gözdesi olmaya aday Doygun’un köy ekmeği, piyasadaki ilk ambalajlı geleneksel beyaz köy ekmeği olma özelliğine sahip. Üstelik kalitesiyle olduğu kadar fiyatıyla da iddialı.

350 gramlık ambalajlarda üretilen Dost Geleneksel Beyaz Köy Ekmeği sadece 1,69 TL'den satışa sunularak raflardaki yerini aldı. Taş fırında pişirilen Doygun’un Dost Beyaz Köy Ekmeği, geleneksel damak zevkine en uygun formülde üretildi.

Şeffaf ambalaj tasarımları sayesinde ürünün tamamını görerek satın alma imkanı tanıyan Doygun Dost Ürün Grubu’nda, Geleneksel Beyaz Köy Ekmeği’nin yanı sıra Tam Buğdaylı ve Çavdarlı ekmek çeşitleri de bulunuyor.

www.doygun.com.tr
facebook.com/doygunekmek 
twitter.com/doygun_ekmek
www.ekmeksizolmaz.com 
www.tambugday.com

Yayın tarihi: 22.06.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.