Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇANTALARIN VAZGEÇİLMEZİ FRESH'N SOFT!

Çantaların Vazgeçilmezi Fresh'n Soft!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.01.2011 - 10:06 | Son Güncelleme:

Fresh'n Soft Seyahat Paketi siz anneleri düşünüyor!

Türkiye’nin ıslak temizlik mendili alanında ilk ve öncü markası Fresh'n Soft, istediğiniz her yerde yanınızda! Yolculuk yaparken temizlikten geri kalmak istemeyenler Fresh’n Soft Seyahat Paketleri’ni tercih ediyor.

Her an su ve sabun bulmamızın mümkün olmadığı yolculuk anlarında temiz olabilmenin en pratik ve hijyenik yolu yolculuklarınız için üretilen ıslak mendiller. İster hava, ister kara, ister deniz yoluyla yolculuk yapın, tüm gün boyunca sadece temizlenmek için değil, ferahlamak ve rahatlamak için de Fresh’n Soft imdada yetişiyor.

Paketten çıkarıldığında büyük boy mendil büyüklüğünde olan Fresh’n Soft Seyahat Paketi neredeyse klasik ıslak cep mendil boyutuyla taşıma kolaylığı sağlıyor, yer kaplamıyor.

Ayrıca bebeğinizle bir yere giderken büyük paketi yanınızda taşıyıp yer ve ağırlık zahmetine katlanmak yerine, özel üretilen Fresh’n Soft Bebek Seyahat Paketi’ni tercih edebilirsiniz.

Fresh’n Soft Seyahat Paketleri; cilde zarar verebilecek bakterilerin yerleşmesini engellemeye yardımcı olur. Alkol ve boya maddesi içermez, cildin pH dengesiyle uyum gösterir. Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerle onaylanmış yapısında bulunan E vitamini ile cildinize bakım yapar.

Yayın tarihi: 13.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

ahhh heleki anne olunca kesinlikler her an yanımızda

19.03.2011 21:55:23 gülşah kaplan