Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BY RIFAT ÖZBEK YASTIKLARINDAN YEPYENİ TASARIMLAR

By Rıfat Özbek yastıklarından yepyeni tasarımlar
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.07.2014 - 12:20 | Son Güncelleme:

Yazlık mekanlarınıza ada esintileri geliyor!

Yastık By Rıfat Özbek’in, dünyanın en güzel sahillerinden esinlenerek hazırladığı “hot spots” koleksiyonu, yazlık mekanlarınıza egzotik ülkelerin müthiş havasını taşıyor.

İtalya, Rio, Yunan adası, Doğu Afrika ve Küba gibi sahilleriyle ünlü ülkelere vurgu yapan tasarımlar, yazlık mekanlarınıza sihirli bir dokunuş katıyor. İtalya'nın göz alıcı Amalfi kıyısını anımsatan Positano, Rio'nun ünlü plajlarından esinlenen karnaval desenli Ipanema, Küba'nın başkenti Havana'nın görkemini ön plana çıkartan Havana, Doğu Afrika’nın esrarengiz define adasını temsil eden Lamu ve Yunan adalarına vurgu yapılan Patmos ile sıcak iklimlerin yerel motifleri mekanlarınızda yeniden hayat buluyor.

Ünlü tasarımcılar Erdal Karaman ve Rıfat Özbek’in tasarladığı ve özenle seçilmiş kumaşlarla oluşturulan yastıklara, Yastık By Rıfat Özbek’in İstanbul, Alaçatı, Bodrum Maça Kızı ve modanın kalbi Londra’da yer alan mağazalarından ulaşabilirsiniz.
 

Yayın tarihi: 21.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

GÖRDÜM YASTIKLAR GÜZEL AMA AŞIRI PAHALI...

14.08.2014 17:16:25 Uzel İspir