Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BOSCH ÇAMAŞIR MAKİNELERİ İLE ALERJİYE KARŞI ÜSTÜN KORUMA

Bosch çamaşır makineleri ile alerjiye karşı üstün koruma
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Bosch yeni Logixx 8 VarioPerfect çamaşır makinesi, Avrupa Alerji Araştırmaları Vakfı ECARF tarafından verilen ECARF logosunu kullanmaya hak kazandı.

Bosch Ev Aletleri, yeni Bosch Logixx 8 VarioPerfect ile çamaşırlarda alerjik etkilere karşı güçlü bir koruma sağlıyor. Sahip olduğu programlar ve opsiyonlar sayesinde alerjik etkiler yaratabilecek polen, hayvan tüyü, deterjan kalıntıları gibi etkenleri %99,9’a varan oranlarda yok edebilen Bosch Logixx 8 VarioPerfect, bu özelliği sayesinde ECARF tarafından verilen ECARF logosunu kullanma hakkı kazandı.

Özel bir tasarıma sahip şık tuşları büyük LCD ekran ve beyaz ekran ışığı Bosch Logixx 8 VarioPerfect’in ilk bakışta göze çarpan özellikleri. Bosch’un yeni ürünü, ileri teknolojinin sunduğu üstün özellikleri ve performansı ile de dikkat çekiyor.

EcoSilence Drive teknolojisi, çamaşır makinesinin verimliliğine, sessizliğine, dayanıklılığına ve gücüne doğrudan etki ediyor. Bosch tarafından geliştirilmiş olan devrimci EcoSilence Drive fırçasız motor, kendinden öncekilerin tümüne kıyasla daha sessiz, daha hızlı, daha çok enerji verimliliğine sahip, daha sağlam ve daha güçlü bir performans sergiliyor. Geleneksel fırçasız motorların aksine, sabit bir mıknatıs kullanan bu gelişmiş teknoloji, maksimum güç ve minimum enerji kaybı gerektiren rüzgar türbinleri gibi güçlü makineler için de kullanılıyor.

Yayın tarihi: 20.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

tüm ürünlerim bosch cokda memnunum.

31.03.2011 16:50:05 gülşah kaplan

bosh ürünleri herzaman çok güzeldir alerjiye gelince bebeklerde buna çok rastlıyoruz bu tarz bir makina harika olmuş

25.03.2011 09:35:37 leyla altun