Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAYRAM SOFRALARI EMSAN İLE ÇİÇEK AÇIYOR

Bayram sofraları Emsan ile çiçek açıyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.07.2015 - 14:43 | Son Güncelleme:

Sofraları görsel şölene dönüştüren ve özel anlara şıklık katan Emsan, en güzel, en kalabalık bayram sofralarının gözdesi olacak!

7’den 70’e tüm aile bireylerini bir araya getiren ve sohbetlerin en güzelinin yaşandığı bayramların olmazsa olmazı, lezzetli sofralardır. Özel anlara şıklık katan Emsan, çiçek desenli Orbis Güldeste Yemek Takımı ve BNT 410 Cam Servis Seti ile kalabalık bayram sofralarının gözdesi olacak.

Sofraları görsel şölene dönüştüren Emsan, bayram sofralarına kalite ve zarafeti getiriyor. Emsan’ın özel serisi ile “çiçek” açan bayram sofralarında, bir birinden lezzetli yemeklerin tadına tat katılacak. Çiçek desenli Orbis Güldeste Yemek Takımı ve BNT 410 Cam Servis Seti ile bayram havası sofralarınıza da yansıyacak.

İnce porselen yapısına sahip 84 parçadan oluşan Orbis Güldeste Yemek Takımı, yuvarlak formu ve çiçek desenleriyle dikkat çekiyor. Siyah ve gold rengi desenlere sahip BNT 410 Cam Servis Seti, bayram sofralarının tamamlayıcısı oluyor.

Emsan Orbis Güldeste 84 parça Yemek Takımı satış fiyatı; 1.198 TL

  

Emsan BNT 410 Cam Servis Seti satış fiyatı; 31 parça 487 TL, 61 parça 839 TL

Yayın tarihi: 14.07.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.