Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

3M'LE PRATİK VE ETKİLİ ÇÖZÜM

3M'le Pratik ve Etkili Çözüm
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
03.05.2011 - 09:09 | Son Güncelleme:

Sinek ve polenleri uzak tutun.

Bahar aylarında 3M’in kapı ve pencereler için özel tasarladığı sinek perdeleri ve polenlere karşı koruma özelliği ile yaz mevsiminin vazgeçilmezlerinden oluyor. Polenlerden ve sineklerden korunmanın yolu sinek perdesi çekmekten geçiyor.

3M’in pratik ve ekonomik sinek perdeleri, 7 farklı seçeneği ile bahar ve yaz aylarında polen ve sineklere karşı kolay ve hızlı koruma sunuyor.

Özel bantları ile kolay ve güçlü bir şekilde yapışan 3M sinek perdeleri, istenildiğinde de hemen çıkarılabiliyor. Kapı ve pencereler için siyah ve beyaz renk alternatifleri bulunan perdelerin ahşap pencereye özel ve güneşe dayanıklı seçenekleri ve ayrıca satılan sinek perdesi yedek bandı bulunuyor. Beyaz perdeler dışarıdan içerinin görünmesini engellerken, siyah perdeler ise içeriden dışarısını rahatlıkla gösteriyor.

Aktif olarak kullanılan kapılarda rahat kullanım sağlamak amacıyla birbirinin üzerini örten iki parça tül kapıdan rahatlıkla geçilmesini sağlıyor. Tüllerin alt tarafında bulunan demir parçalar da tüllerin tekrar kapanmasını sağlıyor ve böylece evinize sineklerin girmesine engel oluyor. Güneşe dayanıklı perdeler ise özellikle yaz aylarında uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Perdelerin yıkanabilmesi sayesinde de bahar ve yaz ayları boyunca evlerde hijyen korunuyor.

Yayın tarihi: 03.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.