Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HATEMOĞLU 2015 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU HAZIR!

Hatemoğlu 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu hazır!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.09.2015 - 12:40 | Son Güncelleme:

Hatemoğlu 2015 Sonbahar- Kış Koleksiyonu sezonun dünya trendleri ile Türk erkeğini buluşturuyor.

Erkek giyiminde 91 yıllık kalite anlayışı ve tasarım çizgisini bu sezonda da koruyan Hatemoğlu, erkek modasının yeni trendlerini kendi uslubu ile yeniden yorumlayarak her kuşaktan erkek için bir sonbahar-kış koleksiyonu sunuyor.

RAHATLIĞIN ÖNEM VERİLDİĞİ KUMAŞ VE KALIPLAR

Yeni sezonda, şık erkeğin vazgeçilmezi takım elbiseler, geniş renk ve kumaş seçenekleriyle yerini almış. Siyah ve gri gibi temel renklerin yanında, sezona özel mavi ve koyu lacivert tonları yenilik olarak fark ediliyor. Takım elbiselerde düz kumaşların yanı sıra bu kış Hatemoğlu erkekleri çizgili ve en çok da ekoseli desenlerle farklılık yaratacak.

Hatemoğlu 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu hazır!

Fit ve dinamik kesimler, kalite ve rahatlığın önem verildiği kumaş ve kalıplarla ortaya çıkarken, yün kumaş ceketler de koleksiyona eklenmiş. İngiliz stili ile anılan yelekli takım elbiseler bu sonbahar geri dönerek, şık ve zarif erkeklerin gardırobunun olmazsa olmazları arasına hemen kabul edildi. Takım elbise konusunda iddaalı olan Hatemoğlu kış koleksiyonunda da yelekli takım elbise deneyimini yaşamak isteyen erkekler birçok şık alternatif bulabilecek.

Takım elbise terziliğinin en üst noktası kruvaze ceketler, yeni sezonda erkek modasında bir başka yükselen trendi olarak karşımıza çıkıyor. Hatemoğlu koyu lacivert tonlarındaki klasik kesim takımları ve tek ceket “blazer”larıyla, bu popüler trendi takip ediyor.

HATEMOĞLU ERKEĞİNİN SONBAHAR RENGİ VİŞNE ÇÜRÜĞÜ VE MOR

Hatemoğlu erkeğinin 2015 sonbaharında yeni renkleri vişne çürüğü ve mor olacak. Özellikle vişnenin koyu tonlarına, koton pantolonlarda ve blazer ceketlerle kullanılan şallarda rastlanıyor. Morun çeşitli tonlarında kravat ve yaka mendilleri ise siyah, koyu lacivert ve gri takım elbiselerin vazgeçilmez aksesuarı olarak koleksiyonu renklendirmiş.

Dünya trendlerinde iki sezondur ortaya çıkan desenler, Hatemoğlu tasarım ekibi tarafından günlük spor şık gömlek ve denim koleksiyonlarında “micro” desenlere yer verilerek yorumlanmış.

Hatemoğlu 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu hazır!

ŞIK VE STİL SAHİBİ BİR GÖRÜNÜM

91 yıl önce erkek paltoları üreterek Türk erkeğini giydiren Hatemoğlu, geçmişinden gelen deneyimini yansıtarak, bu sezon için hazırladığı ideal boylarıyla farklılık yaratacak paltolarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca yün paltoların dışında Hatemoğlu koleksiyonu bu sezonun dış giyimde olmazsa olmazlarından deri ceketler konusunda da çok seçenek sunuyor.

Erkek giyiminin kalite ve stil anlayışının ayrılmaz bir parçası olan ayakkabı ve botlara Hatemoğlu koleksiyonunda bu kış geniş bir yer verilmiş. “Sonbahar geldiğinde bot tercih etmek için havanın soğumasını beklemeyin” diyen Hatemoğlu koleksiyonunda, ağır ve kaba görünümlü botlar yerini son derece şık, parlak ve sade tasarlanmış yeni çizgideki botlara bırakmış. Kusursuz görünümlü takım elbiselerle İngiliz stili botlar, kış stilini hafifletirken stilin bütünündeki zenginliği de muhafaza etmiş.

Hatemoğlu koleksiyonları ile 2015 sonbahar kışında her yaştan erkek, yaşsız ve zamansız, ama hiç eskimeyecek bir görünümle işe, partiye, toplantıya ya da rahat saatlere şık ve stil sahibi olarak hazır olacak.

Hatemoğlu 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu hazır!

Yayın tarihi: 14.09.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.