Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

COLUMBİA’DA BAHAR YENİLİKLERİ!

Columbia’da Bahar Yenilikleri!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.04.2011 - 10:50 | Son Güncelleme:

Bu koleksiyon çok enerjik!

Baharın yenilikleri sizleri bekliyor. Columbia’nın birbirinden farklı koleksiyonları gün doğumu ve maceraların tadını çıkarmak için tasarlandı.

Daha dayanıklı, daha uzun ömürlü, daha kolay nefes alan, kuru kalan ve meteoroloji tahminlerini genellikle pek umursamayan, böylece hava şartları ne olursa olsun dışarıda daha uzun süre kalabileceğiniz bir çok yeni teknolojiyi ürünlerimize entegre ettik.

Omni-Freeze™ sadece outdoorda değil günlük hayatınızdada sizi serin kılıyor. Omni-Shade ile bütün yaz güneşin zararlı ışınlarından korunurken güneşin tadını keyif ile çıkarmanızı sağlıyoruz. Tüm bu teknololojileri yep yeni ürünlere bombinleyip sıklığınızı tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Haydi, şimdi yola koyulun ve Columbia'nın 2011 Bahar koleksiyonu ile yeni denizlere yelken açın; yenilik her yerde ve sizin üzerinizde de harika duracak.

Trail Koleksiyonu

Patika koşusu ve treking in yapılacağı en güzel mevsim bahar ve yaz. Bu aylarda doğa bizi eşsiz güzelliği ile kucaklarken bizim düşündüren tek şey biraz daha keyif almak bırakın gerisini Columbia düşünsün. Bu koleksiyon ile güneşin tadını çıkarmayı, yağmurdan korunmayı, sıcakta serin kalmayı ve güven dolu adımlar atmayı kolaylaştırıyoruz.

Travel Koleksiyonu

Konforlu bir şekilde gezin. Travel kategorimizdeki çoklu kullanımlı, işlevli ürünlerimiz Columbia'nın fark yaratan önemli noktalarından birini vurguluyor: Dünyayı konforlu bir şekilde gezmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm teknoloji bu ürünlerde. Bu kategorideki Omni-Shild’li ürünler ile çiseleyen yağmuru ve beklenmeyen bir lekeyi, Techlite™ konforunu içeren ayakkabılarınız ile yolun tozunu kolaylıkla üzerinden atabilecek ve Omni-Shade™ ile güneşten de korunacaksınız.

Water Koleksiyonu

Water kategorimizde; suda, su üzerinde veya suyun yakınındaki aktiviteleriniz için temel ürünler sergilenmektedir. İster balık tutun, ister su sıçratın, isterseniz dalgalara kendinizi bırakın; bu giysiler sizi Omni-Shade™ ile güneşten koruyacak, Omni-Freeze™ sayesinde soğuğa aldırış etmemenizi ve bir anda kuruyabilmenizi sağlayacaktır. Çıplak ayağa giyilebilen ayakkabılar sizi kayalık dolu kıyılardan, kaygan bir güverteye kadar her yerde konfor, tarz ve ciddi performans ile destekleyecektir.

Fishing Koleksiyonu

Columbia için balıkçılık, yalnızca bir hobi değildir; bize geçmiş nesillerden kalan mirasın önemli bir parçasıdır. Bu ürün, olta balıkçılarına özgü ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlandı ve tatlı su veya tuzlu su balıkçılığı meraklılarının hem güneş altında hem de suda konforlu olmalarını sağlayacak özellikte kumaşlar ile üretildi.

Yayın tarihi: 14.04.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.