Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜTAŞ'TAN TAZE SÜT ÜRÜNÜ: “BÜYÜMİX”

Sütaş'tan Taze Süt Ürünü: “Büyümix”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.05.2011 - 09:50 | Son Güncelleme:

Kalsiyum ve D vitaminli.

Sütaş’ın çocuklara sağlıklı beslenmeyi sevdiren taze süt ürünü Büyümix artık daha fazla kalsiyum ve D vitaminli. Büyümix, beş meyveli lezzeti ile çocukları bekliyor.

Sütaş’ın, çocukların severek tükettiği taze süt ürünü Büyümix tamamen yenilendi. Şimdi daha fazla kalsiyum ve D vitaminli olan Büyümix’ler daha besleyici, yeni ambalajları ile daha eğlenceli. Üstelik Büyümix’lerin artık bir kahramanı var. Yeni Büyümix kahramanı, Sütaş’ın bu sağlıklı taze süt ürününü çocuklara sevdirmeye devam edecek.

Sütaş güvencesi ve hijyen anlayışı ile üretilen Büyümix, sağlıklı beslenirken de lezzetten ve eğlenceden vazgeçmeyen çocukların ve annelerin ilk tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Büyümix’in yeni kahramanı çocukları hayır diyemeyecekleri bir lezzet ve eğlence dünyasına davet ederken, anneler çocuklarının sağlıklı ve güvenli beslendiğini bilmenin huzurunu yaşıyor.

Büyümix ambalajlarında “çilekli”, “orman meyveli”, “muzlu”, “şeftali ve kayısılı” ile “elma ve armutlu” olmak üzere beş lezzet çocukları bekliyor.

www.sutas.com.tr

Yayın tarihi: 12.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.