Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

PHİLİPS AVENT BİBERONLAR

Philips Avent Biberonlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.03.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

Bölünen uykulara ve acıya son!

Annelerin ve bebeklerin hayatına kolaylık sağlayan bu biberonlar çok tutulucak. Kontrol edilmesi güç olan kolik sancısı için üretilen BPA içermeyen Philips AVENT biberonlar klinik olarak kanıtlanmıştır.

Philips Avent, ebeveynliğin heyecan verici ilk aylarını en iyi şekilde geçirebilmeleri için tüketicilere kolaylık sağlayan ürünler sunmaya devam ediyor. Şubat 2010'dan bu yana bebek besleme çözümlerini sadece BPA içermeyen malzemelerle üreten Philips Avent, yeni biberonları SCF660 ve SCF680 ile bebeklerin kolik sancısına son veriyor.

Philips Avent biberonlarda bulunan özel antikolik valf sistemi ise havanın bebeğinizin midesi yerine, şişeye dolmasını sağlıyor. Böylece bebeğiniz hava yutmayarak hem sağlıklı beslenmiş hem de kolik sancısının şiddetini önemli ölçüde azaltmış oluyor.

Philips AVENT Biberonlarda, bebeğin doğal emme ritmi ile birlikte çalışan ve bebeğin memeden biberona geçişini kolaylaştıran Airflex Emzik bulunuyor. Philips Avent biberon emzikler bebeğinizin yaşına ve beslenme ihtiyacına göre beş farklı akış hızı ve miktarı sunuyor.

Annelerin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanan yeni BPA (Bisfenol A) maddesi içermeyen biberonlar iki farklı seçenek olarak sunuluyor. BPA içermeyen PP (Polipropilen) maddesinden üretilen beyaz renkli SCF680 ile daha dayanıklı bir madde olan PES (Polietersulfon)’den yapılan bal rengi SCF660 biberonlar kolik oluşumunu engelleyerek özellikle geceleri artan huzursuzluğu önlüyor.

Yayın tarihi: 29.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

daha piyasaya çıkmamış dün baktım bulamadım en yakın zamanda alıcam

31.03.2011 16:30:44 leyla altun

çok güzel bir ürün artık ikinciyeeee alırım...

29.03.2011 15:07:42 NESLİHAN ALAK
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER