Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PARKZON İLE EV KAZALARINA SON!

ParkZon ile Ev Kazalarına Son!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.04.2011 - 10:42 | Son Güncelleme:

Küçük ev kazaları büyük sorunlara neden olmasın.

0 - 6 yaş arası çocuklar keşfetmeye, merak etmeye çok açıklar. Çocuklarımız kazalara karşı güvenlik önlemi alınmayan yerlerde her an kaza riski ile karşı karşıyadırlar. Buna karşılık çocuklarımızı engellemek ruh sağlıkları için, engellememek ise beden sağlıkları için zararlıdır.

İşte bu endişelerle, kazaları önlemek amacı ile çocuklarımızın yaşam alanlarını A.B.D'de 25 yıldır uygulanan ''Child Proofing'' Sistemiyle 8 yıldır ülkemizde ilk ve tek kuruluş olarak çocuk güvenlik ürünlerini kullanarak güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

ParkZon Çocuk; eğitimli kadrosu ve aldığı eğitimler ile ülkemizde Çocuk güvenliğinde bilirkişi özelliğine sahiptir. Edindiği bu bilgileri ülkemizde 0 – 6 yaş arası aileleri bilinçlendirmek üzerine özel sosyal sorumluk projeleri geliştirmiştir.


ParkZon Çocuk, evinizi, okulunuzu, havuz kenarlarını, havuz zeminlerini çocuğunuzun bulunabileceği tüm alanları güvenli hale getiren ürün ve çözümler sunmaktadır. 

ParkZon Çocuk, kazaları önlemek için çocuğunuzun yaşam alanında ekspertiz yapar, gerekli ürünleri tespit eder, sonrasında uygulamasını gerçekleştirir.

ParkZon ile gözünüz arkada kalmasın!

www.parkzon.com.tr

Yayın tarihi: 11.04.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.