Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OYUNLAR İLE KEYİFLİ BİR YILBAŞI

Oyunlar ile Keyifli Bir Yılbaşı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.12.2010 - 11:06 | Son Güncelleme:

7’den 77’ye herkesin eğlencesi olan oyunlar, yılbaşı gecesine heyecan katacak.

Yeni yıla sayılı günler kala, yılbaşını sevdikleriyle evde kutlamayı planlayanlar için Scrabble&Scrabble Junior, UNO ve Magic&Ball eğlenceli oyun alternatifleri sunuyor. 7’den 77’ye herkesin vazgeçilmez eğlencesi olan oyunlar, yılbaşı gecesine heyecan katacak.

Dünyanın bir numaralı kelime oyunu Scrabble ile hafızasına güvenenler kelime yarıştırarak puan toplayacak. Yılbaşı gecesinde zihinleri zorlayacak oyun, minimum 2 maksimum 4 oyuncu ile oynanabiliyor. Çocuklar da Scrabble Junior ve Scrabble Junior Disney çeşidi ile eğlenmeye doyamayacak. Scrabble Junior ve ünlü Disney karakterlerinin yer aldığı Scrabble Junior Disney, miniklerin hem kelime hazinelerinin hem de görsel becerilerinin gelişmesine yardımcı olacak.

Herkesin eğlencedeki buluşma noktası olan UNO’dan yeni UNO Extreme. Sevdikleriyle doyasıya eğlenmek isteyenler için eğlenceli bir alternatif sunan UNO Extreme, yeni elektronik kart fırlatıcısı aracılığıyla çok eğlenceli. Kartları çeken oyun severler renkleri ve sayıları eşleştiriliyor. Rakiplerin ceza alması ve bir el beklemesi için oyunu ters yöne çeviren kartlar, oyuncuların değişik strateji geliştirmesini sağlıyor. Heyecanın her an zirveye çıktığı oyunda 108 adet kartı elektronik fırlatıcı karıştırıyor. Elinde tek kartı kalan oyuncu UNO diye bağırarak rakiplerine bitmek üzere olduğunun bilgisini veriyor. Kart oyunlarından vazgeçemeyenler için UNO Extreme, en eğlenceli vakitlerin geçirilmesini sağlıyor.

Yılbaşı gecesi için bir başka oyun alternatifi de Magic&Ball. Yeni yıldaki beklentiler ile ilgili sorulan soruların yanıtı, iyice sallayarak çevrilen Magic&Ball’un minik penceresinde görünüyor. 20 farklı cevap alternatifi ile karar verme anlarını eğlenceli bir şekilde kolaylaştıran Magic&Ball, herkesin en yakın arkadaşı olacak. Tek yapmanız gereken sorunuzu sormak, Magic&Ball’u sallamak ve ters çevirip verdiği cevaba bakmak. 

Yayın tarihi: 30.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Scrabble BAYILIRIM ÇOK EĞLENCELİ OYNAMASI

22.03.2011 16:29:18 LEYLA ALTUN