Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ORGANİK HUGGİES İLE BEBEKLER RAHAT

Organik Huggies ile Bebekler Rahat
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.05.2011 - 11:11 | Son Güncelleme:

Hassas bebeklere özen gösteren Huggies...

Bebeklerin hassas cildini ve ihtiyaçlarını düşünen Huggies’den organik pamuklu yeni bir aile: ‘’Huggies Yumuşak&Rahat’’ ve ‘’Huggies Saf&Doğal’’

Kağıt ve kişisel hijyen ürünlerinde dünya lideri Kimberly-Clark’ın bebek bezi markası Huggies, Türkiye’nin “organik pamuklu” ilk ve tek bebek bezini yenidoğanların da ihtiyaçlarına uygun şekilde üretti. Yeni doğum yapmış annelerin, anne adaylarının ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak en doğru ve yenilikçi çözümleri sunan Huggies’in iki yeni ürünü ile bebekler de anneler de daha mutlu…

Yenidoğanlar için Huggies ‘Saf ve Doğal’

Türkiye’nin organik pamuklu ilk ve tek yenidoğan bebek bezi “Huggies Saf ve Doğal”, bebeklerinin hassas cildi için en doğalını isteyen annelerin tercihi oluyor.

Yenidoğan Dönemi Sonrası için, Huggies ‘Yumuşak ve Rahat

Türkiye’nin organik pamuklu tek bebek bezi “Huggies Yumuşak ve Rahat”, nefes alan dış yüzeyi sayesinde, bebeklerin ciltlerinde pişik ve tahriş oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Bebek vücuduna uyumlu kesimi sayesinde bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlayan“Huggies Yumuşak ve Rahat”, yumuşacık iç yüzeyi ile bebeklerin hassas ciltlerine nazik bir dokunuş sağlıyor.

www.huggies.com.tr

Yayın tarihi: 06.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.