Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ONLAR HER AN ÖĞRENİYOR

Onlar Her An Öğreniyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Birbirinden eğitici ve öğretici oyuncaklarla bebeğinizi güvenle büyütebileceksiniz.

Yapılan araştırmalara göre oyuncak konusunda güvenilir mağazalardan, çocuğunuzun yaş grubuna göre bir oyuncak seçtiğinizde, onun gelişiminde de olumlu gelişmeler elde ediyorsunuz.

Oyun çocuklar için gerçek bir ihtiyaç ve onun bedensel, psikolojik ve sosyal zekasını geliştiriyor. Onların hayal dünyasına ve gelişimine katkıda bulunan yegane şey oyuncaklar! Tabii ki anne ve babalara bu konuda çok iş düşüyor!

Toyzz Shop mağazalarında yer alan ve özel kalite testlerinden geçmiş eğitici-öğretici lisanslı oyuncaklar sayesinde anne ve babalar, çocukları için güvenli alışveriş yapabiliyor. Çocukların en değerli arkadaşı ve eşyası oyuncaklar, el ve zihinsel becerilerini geliştirirken, bir yandan da hayal dünyalarını geliştiriyor.

Yürüteçlerden yazı tahtalarına, diş kaşıyıcıdan biberona, dönencelerden renkli ve ışıklı oyuncaklara, peluş oyuncaklardan, lisanslı oyuncaklara ve aksesuarlara kadar birçok ihtiyacınızı Toyzz Shop mağazalarında bulabilirsiniz.

Yayın tarihi: 23.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.