Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUUBA ESSENTİALS İLE TANIŞIN!

Nuuba Essentials ile tanışın!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
19.11.2014 - 10:20 | Son Güncelleme:

Çocuklar bu kıyafetlerin içinde hem çok rahat hem de çok şık!

Çocukların hayal dünyasından ilham alan tasarımları bir araya getiren online butik Nuuba&theGang, şimdi kendi tasarımlarıyla karşınızda: Nuuba Essentials.

Nuuba&theGang, çocukların kendini en özgür ve rahat hissettiği 'basic' giysileri yeniden yorumladı. İsveçli ve Türk illüstrasyon sanatçıları çocukların vahşi, büyülü ve doğal dünyasını çizgiye döktüler. İllüstratif dünyayla, çocukların en rahat ettiği tshirt’ler, elbiseler bir araya geldi ve Nuuba Essentials markası doğdu.

Nuuba Essentials çocukları, vahşi doğalarıyla özgür ruhlu ve bir o kadar da naifler. Çocukların bu yönlerini yansıtmak için hazırlanan 12 parçalık kapsül koleksiyonun çekimleri, Tarabya'da doğal güzelliğini koruyan bir bahçede yapıldı.

Merve Hasman'ın yaptığı çekimde çocuklara tek söylenen, bu ortamın onların yuvaları olduğu ve kendilerini en doğal nasıl hissediyorlarsa öyle durmaları ve bakmalarıydı. Ortaya, bakış ve duruşlarıyla, her çocuğun kendi özünü yansıttığı son derece doğal kareler çıktı. Çekim sırasındaki boşluklarda, istedikleri gibi koşup oynayan çocukların enerjisi tüm çekime yansıdı.

Yayın tarihi: 19.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.