Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LEGO NİNJAGO TÜRKİYE’DE!

Lego Ninjago Türkiye’de!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.02.2011 - 09:00 | Son Güncelleme:

Erkek çocukların kahramanı Ninjalar, Lego Ninjago ile tekrar aramızda.

Erkek çocukların kahramanı Ninjalar, Lego Ninjago ile tekrar aramızda. Haydi çocuklar, oyuncakçılara…

Çocukların dövüş sanatındaki ustalıklarını büyük bir keyifle izledikleri Ninjalar, Lego Ninjago Serisi ile şimdi çok daha eğlenceli!
Tüm zamanların en çok ilgi çeken karakteri Ninjalar, Lego Ninjago ile kötülere karşı savaşta Spinjitsu savaş sanatlarının yardımıyla; dünyayı iskelet ordusundan koruyacak. Ninjago efsanesine göre dört altın silahın kontrol eden dünyaya hükmedecek.

En Önemli Silah: Spinjitsu Sanatı

Yalnızca 4 altın silahı kontrol eden dünyaya hükmedebilecektir. Bu savaşta iyiliğin yılmaz bekçisi Spinjitsu Ustası, iyilerin yanındadır. Sensei Wu dört Ninjayı Spinjitsu sanatıyla eğiterek mücadeleye hazırlamaktadır. Bu savaşta Mavi Ninja Jay, Kırmızı Ninja Kai, Siyah Ninja Cole ve Beyaz Ninja Zane, kötülüğe karşı savaşta Sensei Wu’nun en önemli yardımcılarıdır.

Kötülüğün temsilcisi Lord Garmadon altın silahları ele geçirmek için Chopoy, Frakjaw, Krazi, Bonezai ve Nuckal gibi savaşçılardan oluşan bir iskelet ordusu kurmuştur. 

Yayın tarihi: 15.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

çocukların gelişiminde bence legonun çok büyük bir önemi var kesinliklee

20.03.2011 09:11:13 leyla altun